شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

وستهم 3 - لیورپول 2|ضرب آهنگ چکش‌ها لک‌لک ها را گیج کرد

وستهم 3 - لیورپول 2|ضرب آهنگ چکش‌ها لک‌لک ها را گیج کرد

لیورپول با ضعف شدید در توپ های هوایی، دو گل از وست هم دریافت کرد تا بازنده جدال لندن استادیوم لقب بگیرد.

ایران ورزشی - وست هم میزبان لیورپول است. وست هم در همان ابتدا نشان داد که اراده راسخی برای پیروزی دارد؛ کرنر ارسالی فورنال در دقیقه 4 وارد دروازه لیورپول شد؛ آن هم با اثر مستقیم آلیسون بکر! لیورپول با کاشته زیبای آرنولد به بازی برگشت اما وست هم قرار نبود به تساوی راضی شود. فورنالس روی یک ضدحمله گلزنی کرد و پس از آن نوبت به ارسال بوون و ضربه سر زوما رسید. چکش ها حاشیه امنیتشان آنقدری خوب بود تک گل اوریگی بی اثر شود. با این نتیجه، نخستین شکست فصل لیورپول رقم خورد.

وست هم 1-0 لیورپول؛ آلیسون بکر (4): کرنر ارسال فورنالس، با دخالت بکر که می خواست توپ را از مقابل اوگبونا دور کند، وارد دروازه قرمزها شد.

وست هم 1-1 لیورپول؛ الکساندر آرنولد (41): ضربه آزاد دیدنی آرنولد کار را به تساوی کشاند؛ فابیانسکی فقط تماشاگر بود.

وست هم 2-1 لیورپول؛ پابلو فورنالس (67): روی یک ضدحمله تند و سریع، فورنالس با سرعت خودش را به محوطه جریمه رساند و در مصافی تک به تک، آلیسون را مغلوب ساخت.

وست هم 3-1 لیورپول؛ کورت زوما (74): باز هم کرنر! بوون توپ را سانتر کرد و زوما بالاتر از همه بلند شد و با ضربه سر دروازه مهمان را فرو ریخت.

وست هم 3-2 لیورپول؛ دیووک اوریگی (83): توپ در شرایطی نامتعادل به اوریگی رسید، او نیز با یک چرخش و ضربه زیبا اختلاف را به یک گل کاهش داد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.