جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

روبرتو مارتینز: نگران هستیم ادن هازارد دیگر از فوتبال لذت نبرد

روبرتو مارتینز: نگران هستیم ادن هازارد دیگر از فوتبال لذت نبرد

روبرتو مارتینز می گوید هر کاری برای رساندن هازارد به روزهای خوبش ممکن است انجام خواهد داد اما نگران است این بازیکن دیگر فوتبال را دوست نداشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، ادن هازارد در سال های اخیر روزهای خوبی را در مستطیل سبز سپری نکرده است و مصدومیت های متوالی مانع از حضور او در میدان و درخشش برای تیم ملی بلژیک و همچنین رئال مادرید شده است. با این وجود روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک هنوز به بازی این فوتبالیست علاقه دارد و از او حمایت می کند. مارتینز در مورد بازیکن رئال مادرید گفت:

شرایط او غیرمعمول است و انتظارش را نداشتیم. او از نظر پزشکی سالم است و می دانیم برای این که به فرم ایده آل برگردد تمرینات اضافه انجام می دهد. می خواهیم هر کاری در توانمان است انجام دهیم تا او یک بار دیگر به دوران اوجش برگردد.
با وجود این حرف های مارتینز، هازارد در سه بازی اخیر رئال مادرید تنها 12 دقیقه به میدان رفته است و سرمربی بلژیک می گوید بابت شرایط این بازیکن نگران است. او در این باره گفت:

نگران این هستم که هازارد دیگر از فوتبال لذت نبرد اما در حال حاضر مشکل ما این نیست. به نظرم او می تواند فصل را با قدرت به پایان برساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.