سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

نیکولو زانیولو و لورنتزو پلگرینی اردوی تیم ملی ایتالیا را ترک کردند

نیکولو زانیولو و لورنتزو پلگرینی اردوی تیم ملی ایتالیا را ترک کردند

نیکولو زانیولو و لورنتزو پلگرینی به دلیل مشکل جسمانی و مصدومیت جزیی از لیست تیم ملی ایتالیا برای دیدارهای ملی ماه نوامبر خط خوردند.

به گزارش ایران ورزشی؛ ایتالیا برای قطعی کردن صعود خود به جام جهانی 2022 قطر باید در دو بازی پایانی مرحله مقدماتی مقابل سوئیس و سپس ایرلند شمالی به میدان برود. با این حال روبرتو مانچینی چند بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت. پس از مارکو وراتی اکنون نیکولو زانیولو و لورنتزو پلگرینی نیز نمی توانند آتزوری را همراهی کنند. وضعیت کیه لینی، بونوچی، بارلا و باستونی نیز مبهم است. به نقل از فوتبال ایتالیا؛ مانچینی در این مورد گفت:

فکر می کنم امروز زانیولو و پلگرینی را به خانه بفرستیم. شرایط بارلا نیز باید بررسی شود. مصدومیت آنها جدی نیست اما باید دو هافبک دیگر به تیم ملی دعوت کنیم. زانیولو بسیار بدشانس بود که دچار دو مصدومیت سنگین شد اما هنوز جوان بوده و از کیفیت لازم برای غلبه بر این شرایط برخوردار است. او از ناحیه ساق پا آسیب دیده است و پلگرینی مصدومیتی از ناحیه زانو دارد. نمی توانیم روی زانیولو ریسک کنیم. او به توصیه من نیاز ندارد چراکه بازیکن مستعدی است و می تواند به روند پیشرفت خود ادامه بدهد. باید دو هافبک جدید به تیم ملی دعوت کنیم. زانیولو و پلگرینی را نداریم و وضعیت بارلا نامشخص است. شرایط کیه لینی و بونوچی مطلوب به نظر می رسد. پس از جلسه تمرینی امروز، وضعیت آنها بررسی می شود.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.