شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

کاسمیرو: به نوه هایم خواهم گفت که من در کنار کروس و مودریچ بازی کردم

کاسمیرو: به نوه هایم خواهم گفت که من در کنار کروس و مودریچ بازی کردم

کاسمیرو، هافبک برزیلی رئال مادرید در مصاحبه با ESPN در مورد وینیسیوس جونیور، کریم بنزما و جایزه توپ طلا و مثلث خط هافبک رئال مادرید صحبت کرد.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، کاسمیرو در این مصاحبه در مورد مثلث کاسمیرو، کروس و مودریچ گفت:

این که سال های زیادی برای بزرگ ترین باشگاه جهان بازی کنی، یک افتخار است و من فکر می کنم که وقتی همه این ها تمام شود، من فقط آن چه را که ساخته ام، خواهم داشت. بازی در کنار لوکا مودریچ و تونی کروس یک مزیت و باعث افتخار است. قدردان این واقعیت هستم که برای مدت زیادی در کنار آن ها بازی کرده ام و به نوه هایم خواهم گفت که من توانستم در کنار این دو بازیکن استثنائی، این دو نماد فوتبال بازی کنم. وینیسیوس؟ چیزی که می توانم بگویم این است که وینیسیوس بهترین دورانش را سپری می کند، این دوره خاصی است و او همچنین جوان است. او توانایی رشد بسیاری دارد. بنزما؟ بازی در کنار کریم بنزما یک افتخار برای من است و من واقعاً برای کسب جایزه توپ طلا، از او حمایت می کنم.
کانته یا کاسمیرو؟ ترجیح می دهم جواب این سوال را ندهم اما دوست دارم این را به شما یادآوری کنم که کانته، با وجود این که بازیکنی فوق العاده است، در چلسی در پستی متفاوت و با آزادی بیشتری در فاز هجومی بازی می کند و اولین هافبک دفاعی چلسی جورجینیو است. همچنین باید به خاطر داشته باشیم که بازیکنان دیگری نیز در این پست در بالاترین سطح هستند، بازیکنانی مانند بوسکتس و فابینیو. اما فقط به خاطر این که از من به عنوان یکی از بهترین ها یاد می شود، خوشحالم و به تلاشم برای پیشرفت بیشتر و بیشتر ادامه می دهم.

زیدان و آنچلوتی؟ هر سرمربی ای روش های کاری خودش را دارد و خوشبختانه ما خیلی خوب با روش کارلو آنچلوتی وفق پیدا کرده ایم، همان طور که این کار را برای مدتی طولانی با زیدان انجام دادیم. اما من می خواهم به طور خاص به یک نکته اشاره کنم که جذابیت زیادی در کار آنچلوتی دارد؛ او مردی 62 ساله است با بیش از 40 سال سابقه حضور در فوتبال که قبلاً همه چیز را فتح کرده است اما عزم او برای پیروزی و آموزش به ما با تمام تجربیاتش، باورنکردنی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.