جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

ریس جیمز: در بهترین فرم دوران حرفه ای خودم هستم

ریس جیمز: در بهترین فرم دوران حرفه ای خودم هستم

ریس جیمز می گوید رقابت شدید در دفاع کناری تیم ملی باعث پیشرفت همه بازیکنان این پست می شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، ریس جیمز، مدافع کناری باشگاه چلسی در مسابقات این فصل فرمی فوق العاده داشته است و توانسته در 8 بازی در لیگ برتر 4 گل بزند و 3 پاس گل بدهد که برای یک مدافع آماری عالی محسوب می شود. این بازیکن که در آستانه دیدارهای انتخابی تیم ملی انگلیس در اردوی سه شیرها به سر می برد، در مورد فرم خوب این روزهایش گفت:

عملکرد تیم مان خوب بوده است و موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم و مشخصا این موضوع به من کمک می کند. ضمن این که بازیکنان فوق العاده ای در کنار من بازی می کنند. وقتی دائم بازی می کنید و عمکلرد تیم خوب است و می تواند کلین شیت کند و در مسابقات پیروز شود، اعتماد به نفس همه بالا می رود. فکر می کنم در این مقطع زمانی احتمالا در بهترین فرم دوران حرفه ای خودم به سر می برم.
با وجود عملکرد خوب جیمز، حضور در ترکیب اصلی تیم ملی انگلیس برای او تضمین شده نیست چون با حضور ترنت الکساندر آرنولد و کایل واکر در اردوی سه شیرها، رقابت شدیدی در پست مدافع راست وجود دارد. با این حال جیمز می گوید همین رقابت است که باعث می شود همه آنها در اوج باشند. مدافع چلسی در این باره گفت:

هر کدام از ما سبک بازی متفاوتی دارد. ترنت مشخصا چند سالی است که در اوج قرار دارد و کایل نیز همین طور است به همین خاطر رقابت بین ما بسیار شدید است. مدافعان کناری دیگری هم وجود دارند که این روزها در فرم خوبی قرار دارند ولی به تیم ملی دعوت نشده اند. با بازیکنان خوبی رقابت می کنم و باید به پیشرفت همدیگر کمک کنیم. وقتی به تیم ملی می آیید، می دانید که باید رقابت باشگاهی را کنار بگذارید و وقتی اینجا هستیم، یک تیم متحدیم و هدفمان بردن است و اهمیتی ندارد مقابل چه تیمی قرار می گیریم. 

او در مورد اسمیت رو که برای اولین بار به تیم ملی دعوت شده است، افزود:

همیشه می دانستم او بازیکن برجسته ای است. وقتی خیلی جوان بود به چلسی آمد. بازی در کنار و رو به روی او را به خاطر دارم.  به همین خاطر همیشه می دانستم که بازیکنی برجسته است و فکر می کنم این فصل نشان داده است که چقدر خوب است و چرا به تیم ملی دعوت شده است. همه می توانند در تمرینات کیفیت او را ببینند.
انگلیس در روزهای آینده مقابل آلبانی و سن مارینو صف آرایی خواهد کرد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.