شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

اسمیت رو: دعوت به تیم ملی رویایی بود که به واقعیت بدل شد؛ قبول نشدن در تست چلسی خیلی سخت بود

اسمیت رو: دعوت به تیم ملی رویایی بود که به واقعیت بدل شد؛ قبول نشدن در تست چلسی خیلی سخت بود

امیل اسمیت رو می گوید انتظار دعوت به تیم ملی بزرگسالان انگلیس را نداشته و حالا رویایش به واقعیت پیوسته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، امیل اسمیت رو، بازیکن جوان تیم آرسنال با درخشش در بازی های این فصل تیمش توانست نظر مثبت گرت ساوتگیت را جلب کند و برای اولین بار به اردوی سه شیرها دعوت شود. او می گوید حالا عزم زیادی دارد تا از این فرصت ایجاد شده بهترین استفاده را ببرد. اسمیت رو در مورد دعوت شدن به تیم ملی به خبرنگاران گفت:

این یک رویا است که به واقعیت تبدیل شده است. واقعا انتظارش را نداشتم. قرار بود به اردوی تیم ملی زیر 21 ساله ها بروم اما یک روز قبل از حضور در اردو گرت ساوتگیت با من تماس گرفت تا بگوید باید به تیم بزرگسالان بیایم. لحظه بزرگی برای من و خانواده ام بود. وقتی گرت زنگ زد، مادرم طبقه پایین بود و سریع از پله های پایین رفتم و بلافاصله به او گفتم چه اتفاقی افتاده است. لحظه احساسی بود. خانواده ام خیلی به من افتخار کردند و نمی توانم برای حضور در اردو صبر کنم. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد اما سعی می کنم سرم را پایین نگه دارم و مغرور نشوم. حضور در تیم ملی باورکردنی نیست و می خواهم تا جایی که می توانم یاد بگیرم.
اگر چه اسمیت رو این روزها به عنوان ستاره آرسنال و یک بازیکن آینده دار شناخته می شود اما سال ها پیش دورانی سخت و ناامیدکننده را در آکادمی چلسی سپری کرده است. او در این باره گفت:

بله قبل از این که به آرسنال بروم. از طریق یکی از دوستانم در یک تیم محلی در یک دوره آزمایشی با چلسی تمرین کردم. او خودش تستی آنجا بود و برای من صحبت کرد. نمی دانم چطور موفق شد اما برای یک دوره آزمایشی به چلسی رفتم اما قبول نشدم. در آن زمان قبول این اتفاق خیلی سخت بود چون خیلی جوان بودم اما بعد از آن تقریبا بلافاصله به آرسنال رفتم و خوشبختانه توانستم در تست های این باشگاه قبول شوم. 

اسمیت رو در 11 مسابقه این فصل لیگ برتر 4 بار گلزنی کرده است تا آرسنال روزهای فاجعه بار اول فصلش را پشت سر بگذارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.