شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه: در حال حاضر برنامه ای برای تمدید قرارداد دشان نداریم

ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه: در حال حاضر برنامه ای برای تمدید قرارداد دشان نداریم

نوئل لو گرائت به عنوان رییس فدراسیون فوتبال فرانسه، در جدیدترین مصاحبه اش در خصوص آینده دیدیه دشان به عنوان سرمربی تیم ملی فرانسه صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از لو پاریزین، فرانسه این شنبه در مسابقات انتخابی جام جهانی به مصاف قزاقزستان می رود و در صورت پیروزی در آن بازی، بلیت خود برای حضور در قطر را رزرو خواهد کرد. قرارداد فعلی دیدیه دشان در دسامبر ۲۰۲۲ به پایان می رسد. لو گرائت در پاسخ به این که آیا عملکرد تیم در بازی های پیش رو در مرحله انتخابی، روی سرنوشت دشان تاثیر گذار خواهد بود گفت:

نه، این چیزی را تغییر نمی دهد. دیدیه در جام جهانی هدایت تیم را در دست خواهد داشت و پس از آن باید ببینیم چه پیش می آید. من و او آنقدر صمیمی هستیم که در زمان مناسب، در این رابطه صحبت کنیم. اما تمدید کردن قرارداد او در این برهه، نه در فکر من جایی دارد، نه در ذهن خودش. دیدیه هفته گذشته از احتمال بازگشتش به فوتبال باشگاهی صحبت کرد. وقتی ۲۰۲۲ از راه برسد، حضور او در تیم ملی ۱۰ ساله شده است. قرار نیست او ۵۰ سال در فدارسیون حضور داشته باشد. مگر این که جام جهانی خیلی خوبی را داشته باشیم و او بگوید: «نوئل، من می خواهم بمانم». در آن صورت من مخالفتی نخواهم داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.