دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

مرتنز: از حضور در ناپولی رضایت دارم؛ جام جهانی قطر آخرین شانس بلژیک برای قهرمانی نیست

مرتنز: از حضور در ناپولی رضایت دارم؛ جام جهانی قطر آخرین شانس بلژیک برای قهرمانی نیست

دریس مرتنز با اشاره به این که از حضور در ناپولی خوشحال است، خاطر نشان کرد قصد بازگشت به فوتبال باشگاهی بلژیک را ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، دریس مرتنز، مهاجم بلژیکی باشگاه ناپولی این روزها در اردوی تیم ملی کشورش به سر می برد تا در روزهای آینده در مسابقات انتخابی جام جهانی برای تیم ملی کشورش به میدان برود. این مهاجم در کنفرانسی در مورد مسابقات پیش رو و همچنین از دست دادن مسابقات پایانی لیگ ملت های اروپا به خاطر مصدومیت گفت:

عدم حضورم در لیگ ملت ها خیلی ناراحت کننده بود. واقعا دلم برای هم تیمی هایم و جو تیم ملی تنگ شده بود. باید دست از گفتن این جمله که جام جهانی قطر آخرین شانس بلژیک برای قهرمانی است، دست برداریم. شاید آخرین شانس من باشد و امیدوارم در جام جهانی قطر بازی کنم اما بازیکنان با استعداد زیادی در نسل بعدی بلژیک وجود دارند.
مرتنز 34 ساله به زودی پدر می شود و به همین خاطر شایعه شده بود شاید دوست داشته باشد به فوتبال باشگاهی بلژیک برگردد تا به اقوامش نزدیک تر باشد. مرتنزدر مورد این شایعه گفت:

هیچوقت نمی توانید در فوتبال بگویید هیچوقت اما در حال حاضر در ناپولی بسیار خوشحال هستم.

مرتنز در حال حاضر با 136 گل و 87 پاس گل در 368 بازی در ناپولی بهترین گلزن تمام ادوار این باشگاه است. قرارداد این بازیکن در ژوئن 2022 به پایان می رسد اما بندی در قراردادش وجود دارد که می تواند این قرارداد را به مدت یک سال دیگر نیز تمدید کند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.