چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بیرانوند بد بود دفاع لبنان بدتر

لبنان 1 - ایران 2|شلیک احمد نور در سواحل مدیترانه

لبنان 1 - ایران 2|شلیک احمد نور در سواحل مدیترانه

دیدار لبنان و ایران از ساعت 15:30 آغاز شد و در نهایت ایران با نتیجه 2-1 پیروز شد.

ایران ورزشی - در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی، تیم های ایران و لبنان به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقه با پیروزی 2-1 ایران پایان یافت. در روزی که تیم ملی فوتبال کشورمان تاکتیک آنچنان ویژه ای برای این بازی نداشت، بازیکنان ایرانی با غیرت ستودنی خود پیروزی بزرگی بدست آوردند تا دراگان اسکوچیچ بیش از این تحت فشار قرار نگیرد. در ابتدا در دقیقه 37 بود که روی اشتباهی عجیب، سونی سعد موفق به زدن گل برای لبنان شد. پس از آن ایران هرچه زد به در بسته خود تا اینکه در دقیقه 91، روی اشتباه مدافعین لبنانی سردار آزمون صاحب موقعیت گلزنی شد و شوت خود را وارد دروازه حریف کرد. در حالی که همه در انتظار سوت پایان بازی بودند، ضربه تماشایی احمد نوراللهی در دقیقه 95 پیروزی را برای تیم ملی ایران و دراگان اسکوچیچ به ارمغان آورد. ایران با این پیروزی در صدر جدول باقی ماند.

90+5: گل برای ایران توسط احمد نوراللهی. در حالی که همه در انتظار شنیدن سوت پایان بازی بودند، روی نفوذ وحید امیری و ارسال او توپ به سردار آزمون رسید اما شوت او به مدافع لبنان برخورد کرد و توپ جلوی پای نوراللهی افتاد و این بازیکن با ضربه تماشایی خود برای دومین بار دروازه مطر را باز کرد. (ایران 2-1 لبنان)

90+1: گل تساوی برای ایران توسط سردار آزمون. روی اشتباه بازیکنان لبنان توپ به آزمون رسید و این بازیکن با شوت خود دروازه لبنان را باز کرد (ایران 1-1 لبنان)

37: گل برای لبنان توسط سونی سعد. ارسال از راست بازیکن لبنان انقدر بلند بود که بیرانوند تشخیص داد توپ به بیرون رفته است. اما از دید کمک داور توپ به بیرون نرفته و توپ به مهاجم لبنان رسید و شوت دقیق بازیکن این تیم وارد دروازه ایران شد (لبنان 1-0 ایران)

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.