چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

لئوناردو بونوچی: باید دوباره همان احساسات بازی فینال مقابل انگلیس را تجربه کنیم

لئوناردو بونوچی: باید دوباره همان احساسات بازی فینال مقابل انگلیس را تجربه کنیم

لئوناردو بونوچی، مدافع تیم ملی ایتالیا همراه با مانچینی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل سوئیس حاضر شد و در مورد این دیدار، شرایط جسمانی خود و خاطرات پلی آف سال 2017 صحبت کرد.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، لئوناردو بونوچی در این کنفرانس خبری گفت:

تجربه پلی آف 2017 و عدم صعود به جام جهانی؟ تجربه سال 2017 درون ذهن ما می ماند، مانند هر تجربه خوب یا بد دیگری. چه خوب و چه بد، تاثیرش را روی شما خواهد گذاشت. ما قبل از فینال مقابل انگلیس نه آشفته بودیم و نه مضطرب و باید دوباره این احساسات را تجربه کنیم. ما فقط به بازی فردا فکر می کنیم و بعداً به بازی دوشنبه فکر خواهیم کرد. فردا باید عملکردی فوق العاده داشته باشیم، سپس به روز دوشنبه فکر خواهیم کرد تا این کار را تمام کنیم. احساسات مثبتی در تیم حاکم است. بین تمام بخش ها و اجزای تیم تعادل برقرار است. از زمان حضور سرمربی بر روی نیمکت تیم ملی، همیشه همین بوده است. حضور هواداران مهم است. آن ها در لحظات اندک سختی سهم خود را در تیم ایفا خواهند کرد و امیدواریم که همه با هم در پایان بازی شاد باشیم.
دیروز به تمرینات برگشتم و دو روز ریکاوری داشتیم. شنبه کمی خسته بودم اما به الگری اعلام کردم که می توانم بازی کنم. سپس الگری تصمیم گرفت و دیدیم که عملکرد دنیله روگانی خوب بود. این ها جدل هایی بیهوده است. آن ها به انسان ها احترام نمی گذارند. ما همیشه به دنبال پیروزی هستیم، هم با باشگاه و هم با تیم ملی. من هرگز عقب نشینی نمی کنم. کاری که درست است این است که همیشه آن جا باشم و برای تیم حاضر باشم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.