شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

دایوت اوپامکانو: بازی با گلادباخ فقط یک اتفاق بود؛ هر کاری می‌کنیم تا این اتفاق تکرار نشود

دایوت اوپامکانو: بازی با گلادباخ فقط یک اتفاق بود؛ هر کاری می‌کنیم تا این اتفاق تکرار نشود

بایرن مونیخ با فعال کردن بند فسخ قرارداد 42 میلیون یورویی دایوت اوپامکانو، این مدافع 22 ساله فرانسوی لایپزیش را به خدمت گرفت و قراردادی پنج ساله ای را با او به امضا رساند. حال دایوت اوپامکانو که شرایط خوبی را در این تیم دار، درباره وضعیتش در آلمان و بایرن مونیخ صحبت می کند.


به گزارش ایران ورزشی، دایوت اوپامکانو در مصاحبه با گل گفت:

  در مونیخ احساس بسیار خوبی دارم. استقبال بسیار خوبی از من شد. مربیان و هم تیمی هایم به من کمک زیادی کردند تا هر چه سریعتر در تیم جا بیفتم. رفتن به یک باشگاه جدید هرگز آسان نیست، اما من از قبل مربی را به خوبی می شناختم و این یک مزیت برای من بود. مربی بسیاری از برنامه هایش در لایپزیش را با روشی بهتر در بایرن اجرا می کند، بنابراین هماهنگ شدن با تیم برای من راحت بود.
اوپامکانو در مورد مصاحبه اش پس از امضای قرارداد با بایرن مونیخ:

  این چیزی نبود که من از قبل درباره آن برنامه ریزی کرده باشم، اما ناخود آگاه پس امضای قرارداد از جای خود بلند شدم و گفتم می خواهم چند کلمه ای صحبت کنم. مسئولان باشگاه نیز به من اعتماد کردند و من از آنها سپاسگزارم. گفتم که از حضور در این اینجا خوشحالم، قرار است تمام تلاشم را بکنم و برای تیم بجنگم. در آن لحظه به چیزی فکر نمی کردم، خودکار را کنار گذاشتم و در حضور مدیر ورزشی، مربی و ده ها نفر دیگر شروع به صحبت کردم.
  خبرنگار از اوپامکانو می پرسد که آیا همه این ها را به زبان آلمانی گفتی:

بله، البته فکر می کنم که آن ها تعجب کردند، البته اگر اولین بار بود که یک بازیکن همچین کاری می کند، دلیل آن را درک می کنم.
اوپامکانو درباره شکست 5 بر 0 مقابل مونشن گلادباخ:

  برای ما خیلی سخت بود، اما اول از همه می خواهم از هوادارانمان عذر خواهی کنم. این نتیجه ای است که دیگر نباید تکرار شود، ما بد بازی کردیم و در جریان بازی نبودیم، چه من و چه بقیه بازیکنان عملکرد بدی در این بازی داشتند. البته ما باید از اشتباهات خود درس بگیریم و این کاری است که بعد از آن بازی انجام دادیم. چه در بازی مقابل یونیون برلین و چه در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بنفیکا ما به این باخت عکس العمل نشان دادیم. بازی با گلادباخ فقط یک اتفاق و تصادف بود و ما هرکاری انجام می دهیم که دوباره این اتفاق نیفتد.
اوپامکانو در مورد یولیان ناگلزمان:

  من رابطه بسیار خوبی با یولیان دارم. من مربی که با بازیکنانش رو راست است و همه چیز را به آن ها می گوید را دوست دارم، اگر من خوب نبوده باشم یا اشتباهی کرده باشم او به من می گوید که تو تصمیم بدی در این لحظه گرفتی و باید این کار را انجام می دادی و سپس به من کلیپ هایی را نشان می دهد. یولیان از گفتن ایرادات به بازیکنانش نمی ترسد، این چیزی است که من بیشتر از همه در مورد او دوست دارم. او همچنین به طور منظم با بازیکنانش صحبت می کند و به عنوان یک مدافع، همکاری با او بسیار خوب است. زیرا ما سعی می کنیم از توصیه ها او استفاده کنیم، ریسک کنیم و رو به جلو بازی کنیم. ما اکثر اوقات با 3 دفاع زیر نظر یولیان بازی می کنیم، اما سیستم او بسیار شناور است و با توجه به نحوه بازی حریف، خود را تطبیق می دهیم.
اوپامکانو در مورد زندگی در آلمان:

  توانسته ام تصور خوبی از خودم در آلمان ایجاد کنم. مدتی است که در اینجا زندگی می کنم، سعی می کنم جدی باشم و ذهنیت خوبی را از خود نشان دهم. همیشه با احترام رفتار کرده ام، هرگز در تمرینان تاخیری نداشته ام و هرگز ناامید نشده ام. این یک رابطه دو سویه است، اگر با مردم با احترام رفتار کنید، آن ها نیز به شما احترام خواهند گذاشت.
اوپامکانو در مورد اینکه تنها بازیکن فرانسوی است که با یک مدیر برنامه زن، راکل روزا کار می کند:

  من توسط مادرم بزرگ شدم، بنابراین این امر کاملا عادی برای من هست. او در کارش خوب است و در حال حاضر تجربه طولانی مدتی در فوتبال مردان دارد. من نیز به او اعتماد دارم، هیچ تفاوتی بین او و یک مدیر برنامه مرد نمی بینم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.