سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

برگزاری دادگاه رسیدگی به پرونده استراماچونی؛ عدم حضور فتحی برای استقلال دردسرساز می شود

برگزاری دادگاه رسیدگی به پرونده استراماچونی؛ عدم حضور فتحی برای استقلال دردسرساز می شود

ظهر امروز جلسه دادگاه عالی CAS پیرامون اعتراض باشگاه استقلال به رای صادره در خصوص شکایت استراماچونی از این باشگاه برگزار می شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، جلسه دادگاه عالی ورزش (CAS) پیرامون اعتراض باشگاه استقلال به رأی صادره در خصوص شکایت استراماچونی از این باشگاه در حالی ظهر امروز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که وکلای طرفین در جلسه رسیدگی حضور خواهند داشت تا دفاعیات خود را ارائه دهند تا قاضی دادگاه عالی ورزش موارد مطرح شده را استماع و در نهایت رای خود را صادر کند.

اما یک زمزمه نگران کننده در این بین، باعث اضطراب هواداران استقلال شده است. شایع شده، مدیرعامل پیشین استقلال که در زمان جدایی استراماچونی مسئولیت اداره باشگاه را برعهده داشته است و در جریان جزئیات جدایی این مربی ایتالیایی قرار داشته ممکن است در جلسه مذکور حضور نداشته باشد.

برای اطلاع از تصمیم امیرحسین فتحی مبنی‌ بر حضور در این نشست آنلاین با توجه به دعوت صورت‌گرفته از وی توسط دادگاه عالی ورزش، با او تماس گرفته شد اما او تماس را بی پاسخ گذاشت تا ابهام در خصوص حضور یا عدم حضور او افزایش یابد‌.

به نظر می‌رسد چنانچه فتحی که به صورت رسمی به این جلسه دعوت شده است در نشست رسیدگی به اعتراض استقلال حضور پیدا نکند و توضیحات خود را به دادگاه عالی ورزش ارائه ندهد، کفه ترازو به سمت مربی ایتالیایی و وکلای او سنگینی کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.