یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

لوئیز انریکه: مقابل سوئد برای پیروزی به میدان خواهیم رفت

لوئیز انریکه: مقابل سوئد برای پیروزی به میدان خواهیم رفت

لوئیز انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از پیروزی تیمش مقابل یونان و صعود به صدر جدول گروه B مقدماتی جام جهانی، در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این دیدار و بازی آخر مقابل سوئد صحبت کرد.

به گزارش ایران ورشزی و به نقل از مارکا، لوئیز انریکه در این کنفرانس خبری گفت:

امروز من فراتر از خوشحالم. برای همه بسیار خوشحالم اما فرصت استراحت نداریم. در چنین شرایطی، پیروزی ها بسیار خوب هستند. ما روی بازی خودمان تمرکز کرده ایم و این سخت بوده است. ما لایق این پیروزی بودیم و تیم خوب بود. بازی محتاطانه ای بود و به خوبی بازی را کنترل کردیم. آن ها به سختی موقعیت به دست آوردند. فوتبال هجومی آن ها را خنثی کردیم. از چند فرصتی که داشتیم بهره نبردیم. وقتی در خارج از خانه بازی می کنید، به دنبال نتیجه هستید و مقابل تیمی مانند یونان، پیروزی خوب است. در رفتار و روش بازی آن ها خوب بودند. ما جاه طلب بودیم اما پیروزی سخت است. این یونان بهتر از یونان بازی رفت است. آن ها خیلی خوب پرس کردند اما ما به لطف جنگندگی تیممان پیروز شدیم.
البته که فکر می کنم در روز یکشنبه و پایان این بازی ها، ما جایی در جام جهانی خواهیم داشت. ما یکشنبه مقابل رقیب خوبی بازی خواهیم کرد که در تئوری او بیشتر به ما حمله می کند اما ما به دنبال تساوی نیستیم، بلکه به دنبال پیروزی هستیم. در روز یکشنبه با تمام توانمان برای پیروزی بازی خواهیم کرد. ما مانند همیشه بازی، پرس و حمله می کنیم. سبک ما برای حریفمان خوب خواهد بود. گاوی؟ او یک هیولاست. او نمی خواست تعویض شود، سرگیجه و دوبینی داشت و با این حال، تمام توانش را گذاشت. ضربه ای به چشمش خورد که باعث شد او نتواند خوب ببیند اما الان حالش خوب است. او نمایشی کامل داشت.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.