چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

اینیستا: دوست دارم روزی به بارسلونا برگردم؛ دیدن تیم مورد علاقه ات در چنین وضعیتی، آزار دهنده است

اینیستا: دوست دارم روزی به بارسلونا برگردم؛ دیدن تیم مورد علاقه ات در چنین وضعیتی، آزار دهنده است

آندرس اینیستا، بازیکن سابق بارسلونا در مصاحبه با رادیو کاتالونیا از علاقه خود برای بازگشت به بارسلونا پس از اتمام دوران بازی اش و همچنین در مورد جدایی لیونل مسی از بارسلونا صحبت کرد.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسپورت، آندرس اینیستا در این مصاحبه گفت:

نمی دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد، دوست دارم در مقطعی از زندگی ام به بارسا برگردم، نمی دانم در چه زمینه ای. دوست دارم به بارسا، خانه خودم برگردم و بتوانم به شکل دیگری به تیم کمک کنم اما کسی از آینده خبر ندارد. نقش آینده ام در باشگاه؟ نمی دانم برای چه چیزی می توانم آماده باشم. دوست دارم مدرک مربیگری ام را بگیرم اما نمی دانم که از آن استفاده می کنم یا خیر. من دوست دارم به زمان حال فکر کنم، فوتبال بازی کنم و سپس در آینده خواهیم دید چه می شود. شرایط بارسلونا در این فصل؟ دیدن بارسلونا در چنین وضعیتی احساس بدی دارد. اگر همه چیز خوب پیش نرود، خوشایند نیست چون هم تیمی هایی را می بینی که رنج می کشند، افراد جدیدی که نمی توانند به نتایج دست پیدا کنند و البته هواداران. وقتی چیزی را که می خواهی و دوست داری در حال رنج کشیدن می بینی، آزار دهنده است.
جدایی لیونل مسی؟ شرایط عجیبی بود، به خصوص در اوایل این اتفاق. من دوست داشتم او به کارش در بارسلونا ادامه دهد. پس از سال ها، چنین اتفاقی ممکن است رخ دهد. هر کسی راه خودش را می رود. من برای معنایی که این اتفاق داشت، برای این حقیقت که این داستان ادامه پیدا نکرد، ناراحت بودم. موقعیت هایی وجود دارند که می توانند تغییر کنند، هر کسی آن ها را به شکلی متفاوت می بیند و تصمیم می گیرد. این قانون زندگی است و فراتر از آن چیزی است که کسی دوست دارد ادامه پیدا کند. از بیرون نظر دادن در این مورد سخت است. من درک می کنم که باشگاه هر کاری می توانست کرد تا این همکاری ادامه داشته باشد، فکر نمی کنم که باشگاه خواهان حضور لئو در بارسلونا نبوده باشد. این ها تصمیماتی هستند که فقط خودشان در مورد آن می دانند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.