یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

در پایان هفته پنجم لیگ یک، قشقایی شیراز صدرنشین شد

کامبک سایپا برای ثبت اولین شکست خیبر

کامبک سایپا برای ثبت اولین شکست خیبر

بازی حساس خوشه طلایی با مس کرمان هم برنده نداشت. تیم کرمانی ابتدا از میزبانش پیش افتاد اما در ادامه، فشار حملات میهمان جواب داد و در نهایت گل تساوی را وارد دروازه شاگردان فرزاد حسین‌خانی کردند

به گزارش ایران ورزشی؛ همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد در روز پنجم رقابت‌های لیگ یک بازی‌های حساسی را شاهد بودیم. در تهران تیم خیبر خرم‌آباد که آمده بود صدرنشینی‌اش را تداوم بخشد در نیمه اول با گل بهمن سالاری در دقیقه 34 از میزبانش پیش افتاد اما سایپا که سعید اخباری، سرمربی‌اش را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشت در نیمه دوم بازی بهتری را ارائه داد و با گل‌های مهرداد حیدری و امیر عبادزاده در دقایق 62 و 88 به پیروزی رسید تا سه امتیاز بسیار حساس بازی در پایتخت بماند.
اما تیم قشقایی شیراز هم که تا اینجای لیگ فوق‌العاده نتیجه گرفته برای بازگشت به صدر جدول و زیاد نشدن فاصله‌اش با سایر مدعیان با یک گل ماشین‌سازی را در تبریز شکست داد. شاگردان مهدی رجب‌‎زاده حالا با یک اختلاف امتیاز نسبت به بقیه به تنهایی در صدر قرار دارند.
ملوان انزلی هم در رشت برای عبور از تیم پارس‌جم کار بسیار سختی داشت. آنها ابتدا توسط محمد صادق بارانی در دقیقه 19 به گل رسیدند اما در دقیقه 87 مهدی سرداری‌فر برای پارس جم کار را به تساوی کشاند و شاگردان مازیار زارع که سراپا حمله شده بودند در دومین دقیقه وقت اضافه توسط سجاد بازگیر گل برتری را زدند.
اما شهرداری همدان در حالی رایکا را با سه گل شکست داد که شاید پیش‌بینی این نتیجه تا حدودی سخت بود. پیروز قربانی که وعده بازی‌های زیبا از تیمش را داده بود حالا باید دلایل این شکست سنگین را پیدا و مشکلات فنی تیمش را برطرف کند.
آرمان‌گهر در خانه با دو گل ویستاتوربین را شکست داد تا فاصله‌اش را با تیم‌های بالانشین کم کند. شاگردان قاسم شهبا با این پیروزی خیلی زیاد نسبت به آینده امیدوار شدند. تیم شمس آذر قزوین هم در هوای بارانی این شهر مغلوب مس شهربابک شد. علیرضا قاسمی در دقیقه 84 تک گل بازی را زد تا وحید رضایی و تیمش با دست پر از زمین خارج شوند.
دربی خوزستان برنده داشت. تیم استقلال خوزستان که با سهراب بختیاری‌زاده تا پیش از این نتایج خوبی را به دست نیاورده بود، این‌بار مقابل همنام ملاثانی‌اش به برتری دست پیدا کرد. این نخستین پیروزی آنها در فصل جاری بود.
بازی حساس خوشه طلایی با مس کرمان هم برنده نداشت. تیم کرمانی ابتدا از میزبانش پیش افتاد اما در ادامه ،فشار حملات میهمان جواب داد و در نهایت گل تساوی را وارد دروازه شاگردان فرزاد حسین‌خانی کردند.
جدال شهرداری‌چی‌ها با برتری تیم میهمان به پایان رسید. شاهین که در بوشهر از شهرداری آستارا و شاگردان فرشاد پیوس پذیرایی می‌کرد با یک گل در خانه مغلوب شد. تیم بوشهری اگر روند بازی‌اش را تغییر ندهد در هفته‌های آینده مشکلاتش بیشتر خواهد شد.


ملوان انزلی 2   پارس جنوبی جم یک
شمس آذر قزوین صفر  مس شهر بابک یک
سایپا 2   خیبر خرم‌آباد یک
شهرداری همدان3  رایکا بابل صفر
ماشین‌سازی‌تبریز صفر   قشقایی شیراز یک
آرمان‌گهر 2  ویستاتوربین تهران صفر
استقلال ملاثانی صفر   استقلال خوزستان یک
خوشه طلایی ساوه یک   مس کرمان یک
شاهین شهرداری‌بوشهر صفر  شهرداری آستارا یک

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.