یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

اشلی کول: گزینه های متنوع در فاز هجومی، فرانک لمپارد را در انتخاب ترکیب اصلی چلسی دچار معضلی شیرین خواهد کرد

اشلی کول: گزینه های متنوع در فاز هجومی، فرانک لمپارد را در انتخاب ترکیب اصلی چلسی دچار معضلی شیرین خواهد کرد

اشلی کول بر این باور است که بازگشت کریستین پولیشیچ به میادین می تواند معضل خوب و شیرینی برای فرانک لمپارد در انتخاب ترکیب اصلی تیمش ایجاد کند.

به گزارش ایران ورزشی، با اعلام گل چلسی در تابستان عملکرد بسیار خوبی در نقل و انتقالات داشت و برای خط حمله خود بازیکنانی مانند کای هاورتس، حکیم زیاش و تیمو ورنر را جذب کرد و از طرفی دیگر هیچ یک از مهره های کلیدی سابق در خط حمله را نیز به فروش نرساند. حضور بازیکنانی مانند ورنر، پولیشیچ، زیاش، هاورتس و مانت در چلسی اما رقابتی بسیار خوب را در میان این بازیکنانی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ایجاد خواهد کرد و به نظر می رسد با توجه به عملکرد بسیار خوب زیاش و ورنر در بازی های اخیر، پولیشیچ پس از پایان مصدومیت، کار راحتی برای بازگشت به ترکیب آبی های لندن نخواهد داشت. در این میان اشلی کول، ستاره سابق چلسی، بر این باور است که لمپارد به دلیل عمق ترکیبی که اکنون در اختیار دارد، چالش هایی که در مقابل انتخاب ترکیب اصلی در پیش خواهد داشت را پذیرفته است. مدافع کناری سابق شیرهای لندن گفت:  

فرانک در انتخاب ترکیب اصلی تیم دچار مشکل خواهد شد اما این معضل و مشکل، خوب است. پولیشیچ در مقاطع پایانی فصل گذشته بی نظیر بود و همه از کیفیت و کارهایی که انجام می داد، متعجب بودند و در آن زمان، ستاره چلسی محسوب می شد. حالا و با وجود انتخاب های زیاد در خط حمله، لمپارد برای انتخاب ترکیب اصلی، مخصوصا وقتی همه بازیکنان آماده باشند، دچار مشکل خواهد شد اما همانطور که گفتم این معضل شیرینی است. من عاشق عملکرد مانت در خط هافبک هستم. فکر می کنم او با حضور در خط هافبک، انرژی، کیفیت و آزادی را برای بازیکنان دیگر به ارمغان می آورد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.