شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

جک ویلشر: در فکر بازنشسته شدن هستم

جک ویلشر: در فکر بازنشسته شدن هستم

جک ویلشر معتقد است اگر چه هنوز می تواند در صورت پیدا کردن یک باشگاه به فوتبال بازی کردن ادامه دهد اما به فکر بازنشستگی از فوتبال افتاده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بی بی سی، جک ویلشر، هافبک سابق باشگاه آرسنال از ماه می و بعد از جدایی از باشگاه بورنموث نتوانسته تیم جدیدی برای خودش پیدا کند. این بازیکن 29 ساله این روزها در کنار آرسنال تمرین می کند اما می گوید با انجام برخی کارهای مربیگری در تیم های زیر 23 ساله ها در حال آماده شدن برای زندگی بعد از فوتبال است. این بازیکن در گفتگو با بی بی سی در مورد احتمال بازنشست شدن خود گفت:

به این موضوع فکر کرده ام و باید هم به آن فکر کنم. به همین خاطر است که دارم مربیگری می کنم. اندکی مجبور به انجام این کار هستم اما بابت فرصتی که در اختیارم قرار گرفته سپاسگزارم.
ویلشر می گوید مطمئن است که می تواند به فوتبال ادامه دهد و بازی در خارج از انگلیس محتمل ترین گزینه برای اوست:

100 درصد فکر می کنم هنوز توانایی بازی کردن دارم. به حرف هایی که مردم می زنند یا چیزهایی که می نویسند اهمیت نمی دهد. فردی صادق هستم و اگر فکر می کردم توانایی لازم را ندارم، اولین کسی بودم که می گفتم بس است، می خواهم کار دیگری انجام دهم اما تقریبا در مقطعی هستم که فکر می کنم کاری متفاوت و بازی در خارج شاید به سودم باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.