دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

مگوایر جواب انتقاد روی کین را داد: خوشحالی من گروه خاصی را هدف نگرفته بود

مگوایر جواب انتقاد روی کین را داد: خوشحالی من گروه خاصی را هدف نگرفته بود

هری مگوایر در پاسخ به انتقادات روی کین گفت که خوشحالی بعد از گل او مخاطب خاصی نداشته است و یک حرکت غریزی بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، انگلیس شب گذشته با نتیجه 5 بر صفر آلبانی را در هم کوبید تا برای صعود به جام جهانی تنها یک امتیاز فاصله داشته باشد. هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد که این روزها به خاطر نمایش هایش در ترکیب شیاطین سرخ زیر فشار انتقادات قرار دارد، در این دیدار یک گل زد و برای خوشحالی بعد از گل تصمیم گرفت دست هایش را روی گوش هایش بگذارد و به نوعی منتقدانش را به سکوت فرا بخواند.

همین موضوع باعث شد تا روی کین، بازیکن سابق منچستریونایتد که این روزها به عنوان کارشناس تلویزیونی فعالیت می کند، از مدافع شیاطین سرخ انتقاد کند و حرکت او را شرم آور بخواند. با این حال مگوایر می گوید خوشحالی بعد از گل او گروه خاصی را هدف نگرفته بوده است. او در این باره به اسکای گفت:

ریس جیمز توپ فوق العاده ای ارسال کرد. روی این حرکت کار کرده بودیم. توانستم با ضربه سر توپ را به سمت دروازه بفرستم و به نظرم وقتی در چنین مسابقاتی بازی می کنید، گل اول حیاتی است. می دانستیم باید در چنین فرصت هایی کشنده ظاهر شویم. خوشحالی بعد از گلم چیزی بود که به طور غریزی اتفاق افتاد. گلزنی برای تیم کشورم حس فوق العاده ای دارد. گروه خاصی را هدف نگرفته بودم. یک کار طبیعی انجام دادم و برای تیم ملی گلزنی کردم تا سه امتیاز مهم بگیریم.
انگلیس روز دوشنبه مقابل سن مارینو قرار می گیرد و بعید است مقابل این تیم به مشکل بخورد و باید صعود سه شیرها به جام جهانی را تا حد زیادی قطعی دانست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.