سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

آلیسون: می خواهیم در تمام تورنمنت ها قهرمان شویم؛ فوتبال بدون هواداران فوتبال نیست

آلیسون: می خواهیم در تمام تورنمنت ها قهرمان شویم؛ فوتبال بدون هواداران فوتبال نیست

آلیسون بکر با ابراز خوشحالی از بازگشت هواداران به استادیوم، می گوید لیورپول قصد دارد در تمام مسابقات این فصل قهرمان شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزهای آنفیلد در مسابقات این فصل شروعی فوق العاده داشته اند و در 17 بازی در تمام تورنمنت ها تنها یک بار شکست خورده اند. یکی از دلایل شروع خوب لیورپول، درخشش آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی لیورپولی ها بوده است. دروازه بان شماره یک لیورپول که تا به امروز 6 بار دروازه اش را بسته نگه داشته است در مورد تلاش آنفیلدی ها برای فتح مجدد لیگ برتر گفت:

اگر بخواهم صادق باشم، هدفمان فراتر از این است و چیزهای بیشتری می خواهیم. می خواهیم در تمام تورنمنت هایی که در آن حضور داریم قهرمان شویم. می خواهیم فاتح لیگ قهرمانان، لیگ برتر، جام حذفی و جام اتحادیه شویم. هدفمان باید همین باشد. هر تیمی مثل تیم ما باید هدفی مثل ما داشته باشد اما باید بازی به بازی جلو برویم و باید تمرکزمان روی کارمان باشد.
این دروازه بان در مورد بازگشت هواداران به آنفیلد نیز گفت:

خیلی فوق العاده است. به نظرم فوتبال بدون هواداران فوتبال نیست. وقتی هوادارانتان در کنارتان هستند، حسی فوق العاده در زمین بازی دارید. آنها می توانند یار اضافه ما در زمین باشند. ضمن این که با نحوه بازی شانبه ما کمک می کنند و ما را به جلو می رانند و در وقت هایی که به آنها نیاز داریم، انرژی اضافه ای برای ما هستند. خیلی خوشحالم که به استادیوم برگشته اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.