سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

مایکل اوون: سبک بازی منچستریونایتد با سبک کاوانی تفاوت دارد

مایکل اوون: سبک بازی منچستریونایتد با سبک کاوانی تفاوت دارد

مایکل اوون مطمئن نیست که ادینسون کاوانی بتواند در منچستریونایتد به مهره تاثیر گذاری تبدیل شود.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از طرفداری، میرر خبر داد، کاوانی در جریان برد 3-1 روز شنبه منچستریونایتد مقابل اورتون، اولین گلش را برای تیم جدید خود به ثمر رساند. کاوانی حالا باید تلاش کند در رقابت با آنتونی مارسیال، به ترکیب اصلی شیاطین سرخ برسد.

به عقیده اوون، کاوانی می توانست مهاجمی فوق العاده برای سر الکس فرگوسن باشد ولی او شک دارد این بازیکن جوابگوی نیازهای پست مهاجم مرکزی در سیستم فعلی تیم باشد.

اوون ادامه داد: من بازیکنانی را که دقت را نسبت به قدرت ضربه در اولویت قرار می دهند دوست دارم. کاوانی بدنش را باز کرد، با نگاهی به تیر دورتر به دروازه بان القا کرد که توپ را به آن سمت خواهد فرستاد ولی در عوض توپ را به سمت تیر نزدیک تر شوت کرد. بعضی از بازیکنان بدون نیاز به ارسال شدن توپ ها به درون محوطه جریمه می توانند تاثیر گذار باشند. من سال های سال بازی های کاوانی را تماشا کرده ام و وقتی توپ به درون محوطه ارسال می شود، بازیکنان زیادی نیستند که تحرکی مثل او داشته باشند. او می توانست در منچستریونایتدهای قدیم صدها گل بزند. سوال اینجاست که آیا در تیم فعلی هم سانترها و پاس های رو به بیرون زیادی برای او ارسال خواهد شد؟ او خرید خیلی خوبی است و من امیدوارم شرایط لازم برای گلزنی او فراهم شود

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.