چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

جدایی باستونی و کالابریا از اردوی تیم ملی ایتالیا به خاطر مصدومیت

جدایی باستونی و کالابریا از اردوی تیم ملی ایتالیا به خاطر مصدومیت

الساندرو باستونی و داویده کالابریا به خاطر مصدومیت تیم ملی ایتالیا را در بازی مقابل ایرلند شمالی همراهی نخواهند کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، در حالی که بازی روز دوشنبه تیم ملی ایتالیا مقابل ایرلند شمالی برای آتزوری بسیار حساس است و نتیجه آن می تواند در صعود این تیم به تیم ملی ایتالیا نقشی بسیار مهم داشته باشد، روبرتو مانچینی باید بدون الساندرو باستونی و داویده کالابریا تیمش را در این دیدار به میدان بفرستد.

این در حالی است که ایتالیایی ها در این بازی جورجو کیه لینی و چیرو ایموبیله را نیز در اختیار ندارند. مانچینی در دیدار مقابل سوئیس از زوج آچربی و بونوچی استفاده کرد و باستونی در این مسابقه نقشی نداشت با این وجود کالابریا در این دیدار بازی کرد. حال جانمارکو فراری به جای باستونی به اردوی تیم ملی فراخوانده شده است تا جای باستونی را پر کند.

در چند روز آینده کادر پزشکی اینتر و میلان شرایط باستونی و کالابریا را بررسی خواهند کرد تا شدت مصدومیت و میزان دوری آنها از میادین مشخص شود. باستونی که 9 بازی ملی در کارنامه دارد، در مسابقات این فصل سری آ 11 برای برای نراتزوری به میدان رفته است. مصدومیت کالابریا اما خبری ناراحت کننده برای پیولی محسوب می شود که تیمش در این فصل آسیب زیادی از مصدومان فراوان دیده است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.