یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بوسکتس: رسیدن به رکورد ژاوی افتخار بزرگی است؛ او یکی از بهترین های تیم ملی اسپانیا بود

بوسکتس: رسیدن به رکورد ژاوی افتخار بزرگی است؛ او یکی از بهترین های تیم ملی اسپانیا بود

سرخیو بوسکتس می گوید خوشحال است که به رکود بازی های ملی ژاوی می رسد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، در ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی تیم ملی اسپانیا امروز مقابل سوئد صف آرایی خواهد کرد. سرخیو بوسکتس، بازیکن کهنه کار تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا در صورت حضور در این دیدار با رکورد بازی های ملی ژاوی برابری می کند. بوسکتس در گفتگو با خبرنگاران در مورد این بازی و همچنین مسائل مختلف دیگر صحبت کرد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

تفاوت بوسکتس بارسلونا با بوسکتس در تیم ملی
من همان بازیکن هستم و به نظرم اندکی در این مورد بزرگ نمایی می کنند. همه چیز به نتیجه بستگی دارد. همیشه سعی می کنم از بازی ام لذت ببرم و از همه چیز در لحظه استفاده کنم.
ابراهیموویچ
  خاطرات خوبی با او دارم. به خوبی با زلاتان کنار می آمدم. او این روزها کاملا متفاوت است. ابراهیموویچ در بارسا کمتر از چیزی که دوست داشت بازی کرد. اگر او همچنان از فوتبال لذت ببرد و بدن و مغزش به او اجازه بدهد، چه اشکالی دارد به بازی ادامه دهد. بازی در 40 سالگی آسان نیست. خوشحالم که عملکرد خوبی دارد اما امیدوارم در بازی امروز عملکرد چندان خوبی نداشته باشد.
لوئیز انریکه
  او مربی برجسته ای است و یکی از بهترین مربیان دنیا محسوب می شود. مربیانی شبیه به او بیشتر ترجیح می دهند در رده باشگاهی فعالیت کنند.

برابری با رکورد ژاوی
  ژاوی به عنوان بازیکن اگر نگم بهترین، یکی از بهترین های تیم ملی بود. خوش شانس بودم که در کنار او بازی کردم. ما در کنار آندرس در میانه زمین همکار بودیم و حس خوبی در کنار هم داشتیم. با توجه به کارنامه او، عبور از رکوردش افتخار آور است. حالا که مربی شده است برایش بهترین ها را آرزو می کنم. می دانم نگاه او به فوتبال چگونه است. نمی دانم به عنوان مربی چطور است اما قطعا چیزهای زیادی یاد گرفته است.
شرایط بدنی
  خیلی خوب و خوشحال هستم. امیدوارم بتوانم بازی های بیشتری انجام دهم. این موضوع به مسائل فراوانی بستگی دارد اما در حال حاضر خوب هستم و در کنار سایر ملی پوشان حس خوبی دارم.
صعود به جام جهانی
  این موضوع چیزهای زیادی در مورد تیم ملی اسپانیا می گوید چون تیم های زیادی هستند که به مشکل خورده اند ولی ما در آستانه صعود به جام جهانی هستیم و این یعنی کارمان را درست انجام داده ایم.
بازگشت دنی آلوز
  او چیزهای زیادی به ما اضافه خواهد کرد. او قطعا به همراه خودش شادی و هیجان به همراه می آورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.