چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

کینگزلی کومان: فکر می کردم دیگر نمی توانم فوتبال بازی کنم

کینگزلی کومان: فکر می کردم دیگر نمی توانم فوتبال بازی کنم

کینگزلی کومان می گوید مجبور شده است عمل جراحی انجام دهد تا بیماری قلبی اش را درمان کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تله فوت، کینگزلی کومان بازیکن 25 ساله باشگاه بایرن مونیخ در ماه سپتامبر در جریان تمرینات دچار تنگی نفس شد و برای اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان رفت. آنجا بود که مشخص شد ضربان قلب این بازیکن ریتم مرتبی ندارد . حال این بازیکن در گفتگو با تله فوت از انجام عمل جراحی قلبش پرده برداشته است. او در این باره می گوید:

یک آریتمی قلبی داشتم. در گوگل جستجو کنید تا ببینم این بیماری چیست چون توضیح دادنش اندکی سحت است. شرایطم در اواخر بدتر شده بود و حملات کوچکی به من دست می داد. لحظاتی وجود داشت که فکر می کردم زودتر از حد معمول خسته شده ام. گاهی اوقات به خودم می گفتم برگشتن به فوتبال با وجود چنین ریتم قلبی برای من کار سختی خواهد بود اما خدا رو شکر حالا همه چیز خوب است و درمان شده ام. در حقیقت حس بسیار بهتری نسبت به گذشته دارم.
کومان آمار جالبی با تیم ملی فرانسه دارد. هر وقت او برای تیم دشان بازی کرده، فرانسه شکست نخورده است. کومان که در پیروزی 8 بر صفر مقابل قزاقستان در پستی غیر تخصصی بازی می کرد، در این باره می گوید:

خیلی خوشحالم. همیشه تلاش می کنم تا بهترین عملکردم را با این پیراهن داشته باشم. به دشان گفتم توانایی بازی در این پست را دارم. از نظر دفاعی خیلی خوب نیستم و به عنوان یک بازیکن تهاجمی به بهترین شکلی که بتوانم دفاع می کنم. نکته قطعی این است که این پست بهترین پست برای من نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.