چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

فنرباغچه، سردار آزمون را زیر نظر گرفته است

فنرباغچه، سردار آزمون را زیر نظر گرفته است

آن طور که به گوش می رسد سردار آزمون، مهاجم گلزن زنیت روسیه، ماه های آخر حضور خود در این کشور را سپری می کند و حالا فنرباحچه ترکیه هم به صف مشتریان او اضافه شده است.

به گزارش ایران ورزشی و خبرگزاری ملیت ترکیه خبر داده قرارداد سردار آزمون در انتهای فصل با زنیت به پایان می رسد و این بازیکن اقدامی برای تمدید آن صورت نداده است. آزمون از سوی باشگاه های متعدد اروپایی، مدنظر قرار دارد و فنرباحچه که در سوپرلیگ ترکیه، لیگ اروپا و جام حذفی ترکیه حضور دارد هم آزمون را به لیست گزینه های خریدش در خط حمله اضافه کرده است. این خبر از سوی چمپیونات روسیه هم منتشر شده است.

فنر در حال حاضر، مرگیم بریشا و سردار دورسون را در خط حمله خود دارد که هیچ کدام نتوانسته اند انتظارات گلزنی تیم را برآورده کنند. آنها که از 4 بازی اخیر خود فقط یک امتیاز کسب کرده اند، موسی دمبله از لیون و ودات موریکی از لاتزیو را هم زیر نظر گرفته اند.

فنرباحچه کار آسانی برای انتقال مهاجم 26 ساله به این تیم ندارد، چون برای نهایی شدن انتقال در ژانویه، آنها باید از قبل با زنیت به توافق برسند. با این حال، علی کوچ، رئیس فنر آماده است همه موانع لازم برای انتقال آزمون به استانبول را از پیش رو بردارد.

گفتنی است سردار از سال 2019 در زنیت توپ می زند و طی 76 بازی برای این تیم، 52 گل به ثمر رسانده است و زمزمه های جدایی او در انتهای سال چند ماه است به گوش می رسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.