سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بدون ترس مقابل استقلال بازی خواهیم کرد

شیری: متأسفانه در 7 بازی مقابل صنعت‌نفت پیروز نشدیم

شیری: متأسفانه در 7 بازی مقابل صنعت‌نفت پیروز نشدیم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

حامد شیری بازیکن باتجربه تیم نساجی درخصوص دلایل باخت خانگی‌شان مقابل صنعت‌نفت و بازی بسیار حساس پیش روی‌شان مقابل استقلال بعد از تعطیلات با ایران ورزشی صحبت می‌کند. در رابطه با غیبت سرمربی و نقش آن در نساجی و شکست این تیم در بازی قبلی‌اش هم نظرات شیری را جویا شدیم.

ایران ورزشی / حامد شیری بازیکن باتجربه تیم نساجی درخصوص دلایل باخت خانگی‌شان مقابل صنعت‌نفت و بازی بسیار حساس پیش روی‌شان مقابل استقلال بعد از تعطیلات با ایران ورزشی صحبت می‌کند. در رابطه با غیبت سرمربی و نقش آن در نساجی و شکست این تیم در بازی قبلی‌اش هم نظرات شیری را جویا شدیم.

چرا به صنعت‌نفت در ساری باختید؟
متأسفانه با صنعت‌نفتی که ما با آن بازی کردیم هیچ‌وقت موفق به شکستش نشدیم و از آنجا که این تیم در سه بازی اولش نتیجه را به حریفانش واگذار کرده بود خوب می‌دانستیم آنها با تمام قوا به مصاف ما می‌آیند، از سوی دیگر ما در سه بازی قبلی که از این تیم دیده بودیم به‌خوبی به این مسأله رسیده بودیم که حق آنها باخت نبوده و به‌نوعی غیبت سرمربی صنعت‌نفت شاید در باخت این تیم در سه دیدار اولش تأثیر مستقیم داشت. متأسفانه ما هم روی چند صحنه تمرکز خودمان را از دست دادیم و نتیجه بازی را به حریف‌مان باختیم.
ظاهراً زمین کیفیت خوبی نداشته است.
با داشتن مالکیت بیشتر دوبرابر تیم صنعت‌نفت پاس بین بازیکنان‌مان رد و بدل کردیم اما خیلی جاها که نیاز داشتیم کیفیت زمین بخصوص در نزدیکی‌های محوطه جریمه با مشکل مواجه بود و واقعاً به ما لطمه زد تا در اجرای برنامه‌ها بخصوص برای رسیدن به دروازه تیم جنوبی دچار مشکل شویم. قطعاً یکی از بهترین راه‌ها برای کسب امتیازات، جمع کردن امتیازات خانگی است اما با این وجود کار برای ما تمام نشده و لیگ ادامه دارد. هرچند بازی مقابل تیم صنعت‌نفت درس خیلی خوبی به ما داد که قطعاً از این تجربه نهایت بهره را در بازی‌های بعدی‌مان خواهیم برد.
انگار مقابل صنعت‌نفت طلسم شده‌اید.
بله، از زمانی که نساجی به لیگ برتر صعود کرده در 7 بازی است که مقابل تیم آبادانی نتوانسته‌ایم پیروز شویم و مقابل این تیم به چهار نتیجه تساوی و سه باخت رسیده‌ایم و در لیگ برتر نتوانسته‌ایم مقابل آنها پیروز شویم تا شاید به‌نوعی مقابل آنها طلسم شده باشیم.
قطعاً غیبت سرمربی‌تان به‌دلیل محرومیت خیلی به ضرر تیم‌تان تمام شد؟
قطعاً غیبت سرمربی کنار زمین خیلی می‌تواند تأثیرگذار باشد. همانطور که گفتم حضور سرمربی نفت بعد از چند بازی غیبت بر روی بازیکنانش و بازی تیمش تأثیر مثبت داشت. غیبت سرمربی‌مان به ضرر ما شد. امیدوارم کمیته اخلاق یا کمیته انضباطی شرایطی را رقم بزنند که موقعیت برای حضور مجدد مربی ما در بازی‌های تیم‌مان فراهم شود.
بازی بعدی‌تان با استقلال است؟
در این بازی ما شجاعی و قربانی را در اختیار نداریم و کارمان سخت است اما ما با امید زیادی به مصاف استقلال می‌رویم و هیچ ترسی از رویارویی با استقلال نداریم. همه نمایش نساجی مقابل تیم گل‌گهر و پرسپولیس را دیدند و به‌وضوح مشاهده کردند که چه تیم خوبی داریم و مقابل هیچ تیمی کم نمی‌آوریم به همین دلیل بدون ترس به مصاف استقلال می‌رویم و قطعاً یکی از بهترین نمایش‌های فصل‌مان را مقابل تیم استقلال ارائه خواهیم داد. قطعاً هدف‌مان تساوی نیست چون خوب به این امر واقف هستیم که اگر تیمی برای مساوی گام به میدان بگذارد بازنده خواهد بود، از همین‌رو فقط به قصد سه امتیاز به مصاف استقلال می‌رویم تا دست پر ورزشگاه آزادی را ترک کنیم.
و غیبت تماشاگر.
تیم نساجی یکی از پرهوادارترین تیم‌های لیگ ایران است و همه می‌دانند روح فوتبال تماشگرانش هستند به همین دلیل امیدوارم هرچه زودتر سازمان لیگ اجازه حضور تماشاگران را صادر کند تا بازی‌ها گرم‌تر و پرهیجان‌تر دنبال شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.