پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

۲۵۰۰ یورو پاداش برای دو تیرانداز ایرانی

۲۵۰۰ یورو پاداش برای دو تیرانداز ایرانی

کمیته برگزاری مسابقات بین المللی تیراندازی قزاقستان پاداش ۱۵۰۰ یورویی برای جواد فروغی قهرمان تپانچه و پاداش ۱۰۰۰ یورویی برای وحید گل خندان نایب قهرمان این ماده تعیین کرده است.

رکمیته برگزارکننده مسابقات تیراندازی بین المللی قزاقستان اعلام کرد برای قهرمان و نایب قهرمان رقابتهای آنلاین تیراندازی پاداش ۱۵۰۰ و ۱۰۰۰ یورویی در نظر گرفته است.

جواد فروغی و وحید گل خندان دو تیرانداز ایرانی در رشته تپانچه بادی با کسب بالاترین امتیاز جایگاه های اول و دوم این رقابت ها را کسب کردند و در نتیجه این پاداش به آنها تعلق می گیرد. فدراسیون تیراندازی ایران اعلام کرد که این پاداش در اولین فرصت به آنها پرداخت خواهد شد.
این رقابتها با حضور ۱۴ کشور جهان ۳۰ مهرماه به میزبانی نمادین قزاقستان برگزار شد. بعد از فروغی و گلخندان نماینده کشور بلاروس با امتیاز ۵۷۹ در جایگاه سوم قرار گرفته و سجاد پورحسینی با امتیاز ۵۷۷ چهارم شده بودند. امیر جوهری در جایگاه mqs قرار داشت.
در بخش بانوان رشته تپانچه بادی نیز، هانیه رستمیان که بسیار خوب عمل کرده بود به دلیل اشکال فنی در اسحله اش با امتیاز ۵۵۸ به عنوان نفر یازدهم به کار خود پایان داد.
در این مسابقات تیم ملی تفنگ حضور نداشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.