جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

روبرتو مارتینز: ادن هازارد را به مادرید فرستادیم تا روی رئال تمرکز کند

روبرتو مارتینز: ادن هازارد را به مادرید فرستادیم تا روی رئال تمرکز کند

روبرتو مارتینز می گوید از قبل توافق شده بود که هازارد تنها در یک بازی ملی به میدان برود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، ادن هازارد، وینگر بلژیکی باشگاه رئال مادرید بعد از بازی مقابل استونی اردوی تیم ملی کشورش را ترک کرد و به همین خاطر در دیدار امشب تیمش مقابل ولز غایب خواهد بود. حال روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک می گوید این اتفاق با تصمیم او افتاده است و تنها دلیلش توافقات قبلی بوده است. او در مورد جدایی هازارد (و همچنین کورتوا) از اردوی تیم ملی گفت:

برنامه مان این بود که اگر به جام جهانی صعود کردیم، هازارد فقط در یک مسابقه مقابل استونی بازی کند و در دیدار مقابل استونی به او 60 دقیقه بازی دادیم. او حالا می تواند روی رئال مادرید تمرکز کند چرا که برنامه تیم باشگاهی او بسیار شلوغ است. برای او بازی در ترکیب رئال مادرید اهمیت زیادی دارد تا به ریتم قبلی خود برگردد، به همین خاطر بازی در کنار ما برای هازارد اتفاقی ایده آل بود تا بتواند اندکی در روند بازی قرار بگیرد.
اکسل ویتسل، هم تیمی هازارد در تیم ملی نیز در این باره گفت:

هازارد به قدری آماده نبود که بتواند در طول سه روز دو بازی متوالی انجام دهد.

کریستین بنتکه، مهاجم تیم ملی بلژیک نیز در حمایت از هازارد گفت:

این که او این روزها 5 یا 6 بازیکن را دریبل نمی کند به این معنی نیست که نقش مهمی در تیم ندارد. او این روزها به خاطر مصدومیت هایش بازیکنی متفاوت است. سعی می کند با مدافعین حریف برخورد نکند. او هم انسان است و گاهی اوقات درد در وجود آدم می ماند و از خاطرش خارج نمی شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.