یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

تیته: ندیدن ضربه آرنج اوتامندی به رافینیا غیرممکن بود

سرمربی تیم ملی برزیل از داوری دیدار آرژانتین و برزیل به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ESPN، بامداد امروز برزیل در جریان دیدارهای انتخابی جام جهانی مقابل آرژانتین قرار گرفت که این دیدار در نهایت با نتیجه بدون گل خاتمه یافت. با این وجود، تیته، سرمربی تیم ملی برزیل بعد از پایان مسابقه از داوری این دیدار بسیار خشمگین بود و ترجیح داد در کنفرانس خبری در این مورد صحبت کند.

در دقیقه 33 بازی بود که نیکولاس اوتامندی با آرنج به صورت رافینیا ضربه زد که حتی باعث خونریزی رافینیا نیز شد. با این حال داور بعد از مشورت با داوران حاضر در اتاق کمک داور ویدیویی به این نتیجه رسید که خطایی اتفاق نیافتاده است و بازی باید ادامه پیدا کند. تیته که معتقد بود اوتامندی باید در این صحنه اخراج شود، با انتقاد از تصمیم داور در این مورد گفت:

ندیدن ضربه آرنج اوتامندی به رافینیا غیرممکن بود. اصلا نیاز به بررسی بیشتر نبود چون صحنه کاملا واضحی بود. یک داور سطح بالا در اتاق کمک داور ویدیویی نباید این طور رفتار کند. این قابل قبول نیست. آیا در چنین سطحی از مسابقات اراده ای برای اتفاق افتادن چنین مسائلی وجود دارد؟ نمی دانم. ما تکنولوژی را به داوری سنتی اضافه کردیم تا همه چیز برای تیم ها برابر و عادلانه باشد.
برزیل پیش از این دیدار توانسته بود صعود خود به جام جهانی را قطعی کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.