شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

دنیلو: یوونتوس می تواند بدون رونالدو قهرمان شود

دنیلو: یوونتوس می تواند بدون رونالدو قهرمان شود

دنیلو می گوید اگر چه هر تیمی در دنیا نبود کریستیانو رونالدو را حس می کند اما یوونتوس می تواند بدون این فوق ستاره نیز به عناوین قهرمانی برسد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم یوونتوس در مسابقات امسال و بعد از جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم دچار مشکل شده است و نتوانسته نتایج خوبی در مسابقات این فصل سری آ به دست بیاورد. این در حالی است که کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد به گلزنی ها و درخشش خود ادامه داده است. حال دنیلو، مدافع برزیلی یوونتوس در مورد جدایی رونالدو از جمع بیانکونری گفت:

هر تیمی در دنیا نبود کریستیانو رونالدو را حس می کند و تمام تیم هایی که او از آنها جدا شده، در نبودش به مشکل خورده اند. سال ها می گذرند اما او همچنان بازیکن خوبی است. با وجود او، هر موقعیتی می تواند تبدیل به گل شود. اعداد و ارقام دروغ نمی گویند و او به شدت رقابت طلب است. از بازی در کنار رونالدو در یووه چیزهای زیادی یاد گرفتم. هنوز هم با هم در ارتباط هستیم و گاهی اوقات قبل از مسابقه برای هم آرزوی موفقیت می کنیم. قطعا باز هم نبود او را حس خواهیم کرد اما یوونتوس این توانایی را دارد که حتی بدون کریستیانو رونالدو به مسیر درست برگردد و با سخت کوشی و فداکاری به پیروزی و قهرمانی برسد و کریستیانو این موضوع را می داند.
دنیلو در ادامه در مورد سبک بازی خود گفت:

می دانم که یک فوق ستاره نیستم اما از نظر تاکتیکی و توازن دفاعی برای تیم اهمیت دارم. همچنین می توانم در بازی سازی از دفاع نیز به تیم کمک کنم.

رونالدو در 134 بازی برای یوونتوس 101 گل زد و فصل گذشته نیز با زدن 29 گل در 33 بازی آقای گل سری آ شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.