سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

دردسر جدید برای کیمیش؛ واکسن نزده ها به هتل های آلمان راه داده نمی شوند

دردسر جدید برای کیمیش؛ واکسن نزده ها به هتل های آلمان راه داده نمی شوند

با اجرا شدن قانون جدید تصویب شده در کشور آلمان، کیمیش دیگر نمی تواند در اردوی بایرن به همراه سایر بازیکنان به هتل برود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، با بیشتر شدن تعداد افراد واکسینه شده در دنیا، دولت های مختلف در سراسر دنیا در حال وضع قوانینی جدید برای سخت کردن کار افراد واکسینه نشده و حفاظت از واکسینه شده ها هستند. بر همین اساس در کشور آلمان قانونی وضع شده است که افراد واکسینه نشده در ایالت باواریا اجازه حضور و اقامت در هتل ها و همچنین رستوران ها  را ندارند.

این موضوع می تواند دردسر جدیدی برای فوتبالیست ها واکسن نزده از جمله یوسوا کیمیش بازیکن بایرن مونیخ باشد که یکی از مخالفان سفت و سخت واکسن زدن است و با اجرای این قانون دیگر نمی تواند در اردوهای بایرن مونیخ در کنار هم تیمی هایش در هتل استراحت کند.

در عکس های جدید منتشر شده از اردوی بایرن نیز تصویری از کیمیش دیده نمی شود اما باشگاه بایرن غیبت او را به خاطر دلایل شخصی عنوان کرده است. این در حالی است که سرجی گنبری و جمال موسیالا دیگر بازیکنانی که در چند روز اخیر در قرنطینه بودند با پایان دوران قرنطینه به اردوی بایرن بازگشته اند.

تنها تفاوت این دو بازیکن با کیمیش این است که کیمیش واکسینه نشده است و نمی تواند در هتل محل اردوی بایرن حاضر باشد. این موضوع در مورد اریک ماکسیم چوپوموتینگ نیز صادق خواهد بود که در حال حاضر در اردوی تیم ملی کامرون است اما در بازگشت به آلمان قطعا به مشکل خواهد خورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.