جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: تا زمانی که نویر آماده است، او را کنار نمی گذارم؛ حضور کیمیش در بازی فردا نامشخص است

یولیان ناگلزمان: تا زمانی که نویر آماده است، او را کنار نمی گذارم؛ حضور کیمیش در بازی فردا نامشخص است

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل آگزبورگ حاضر شد و در مورد علت غیبت کیمیش در تمرینات این تیم و سایر مسائل صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، یولیان ناگلزمان در این کنفرانس خبری گفت:

یوسوا کیمیش با فردی که به ابتلا به ویروس کرونا مشکوک است، ارتباط داشته و محض احتیاط تمرینات امروز را از دست داد. به زودی در این مورد اطلاعات بیشتری خواهیم داشت. کینگزلی کومان دچار مصدومیت عضلانی خفیفی شده است و برای احتیاط در بازی فردا غایب خواهد بود. چوپوموتینگ و دیویس تازه از تیم ملی خود برگشته اند. آن ها با ما سفر خواهند کرد و سپس خواهیم دید چه می شود. بعید است که دیویس فیکس شود. نیکلاس زوله علائم خفیفی دارد. شرایط او مانند من است و او پس از 14 روز می تواند از قرنطینه خارج شود. شرایط جسمانی گورتسکا پس از مصدومیت مقابل لیختن اشتاین؟ همه چیز برای لئون خوب به نظر می رسد. او سه جلسه تمرینی با ما داشته و دیگر مشکلی ندارد. او برای بازی فردا در دسترس خواهد بود.
یولیان ناگلزمان در مورد مصاحبه نوبل و صحبت های این دروازه بان در مورد زمان بازی در بایرن مونیخ و تقسیم کردن دقایق بازی با نویر، گفت:

همیشه خوب است که بازیکنان اعتماد به نفس و جاه طلبی داشته باشند. ما بهترین دروازه بان جهان را داریم و تا زمانی که او آماده است، نمی خواهم او را کنار بگذارم. زمانش که برسد، در این مورد بحث خواهیم کرد. در حال حاضر من با نویر راضی و خوشحالم.
ویروس کرونا؟ البته که این موضوع آزار دهنده است و همه را آزار می دهد. ما در فاصله 24 ساعت دیگر با آگزبورگ بازی خواهیم کرد اما هنوز کسی در مورد بازی از من سوال نکرده است. همه صحبت ها در مورد کروناست. در گذشته، مردم فقط زمانی در مورد 3G صحبت می کردند که بحث در مورد اینترنت گوشی همراه بود، الان این چیز دیگری است و همه چیز تغییر کرده است. من با تمام بازیکنانم، چه واکسینه شده و چه غیر واکسینه، به یک شکل رفتار می کنم. برای من هیچ کسی از سایرین بهتر یا بدتر نیست. من با بازیکنانم نیز در این مورد صحبت کردم اما تمرکز اصلی من روی موضوعات ورزشی است. به همین دلیل من به عنوان سرمربی فوتبال استخدام شده ام، نه یک مسئول بحران. بازیکنانی که واکسینه نشده اند، اجازه رفتن به هتل را دارند. در ابتدای هفته، آن ها این اجازه را نداشتند اما سپس این تصمیم به خاطر مسافران کاری تغییر کرد. همه چیز به شرایط بستگی دارد اما همیشه گرفتن تصمیم درست کار آسانی برای سیاستمداران نیست.

آگزبورگ؟ آن ها تفکرات مشخصی از این که قصد دارند در بازی با توپ چگونه عمل کنند، دارند. مشخص نیست که آن ها از چه سیستمی استفاده خواهند کرد و خط دفاعی شان سه نفره خواهد بود یا چهار نفره. وقتی آگزبورگ مقابل بایرن بازی می کند، همشیه سعی می کنند ضد حمله بزنند و انتقال توپ سریعی داشته باشند و به همین علت، همیشه در تقابل های گذشته از بازیکنان سرعتی استفاده کرده اند. ما برای چندین حالت آماده هستیم.
کومان و بازی در پست وینگ راست در فرانسه؟ او در بایرن نیز چندین بار در این پست بازی کرده است. حال در فرانسه نیز این تجربه را داشته است. مقابل فنلاند، او باید کارهای دفاعی بیشتری انجام می داد و بیشتر می دوید و این کمی عضلات او را تحت تاثیر قرار داد. او احتمالاً برای بازی مقابل کیف دوباره در دسترس خواهد بود.
انتقادات در مورد قرارداد با قطر؟ من بارها نظرم را بیان کرده ام. من طرفدار حل مشکلات از طریق صحبت کردن هستم. در این مورد، باز هم خوب است که سعی کنیم شرایط را از طریق صحبت کردن حل کنیم و تغییر دهیم. تا جایی که مجمع سالانه عمومی در این مورد نگران است، همه چیز به باشگاه ربط دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.