یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

واکنش الگری به جمله معروف ساری: هر تیمی آموزش پذیر است

واکنش الگری به جمله معروف ساری: هر تیمی آموزش پذیر است

مائوریتزیو ساری سرمربی لاتزیو پس از اخراجش از یوونتوس، گفته بود این که مرا اخراج می کنید مهم نیست اما تیمی که در دسترس من بود، آموزش ناپذیر است. ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس با این جمله مخالف است.

به گزارش ایران ورزشی؛ در هفته سیزدهم سری آ ایتالیا، فردا شب تیم های لاتزیو و یوونتوس ساعت 20:30 به وقت تهران در استادیوم المپیکوی رم به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری سرمربی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار در خصوص اهمیت دیدارهای پیش رو، توانا بودن مائوریتزیو ساری و عزم پائولو دیبالا برای دیدار مقابل لاتزیو صحبت کرد.

هدف یوونتوس و لاتزیو رسیدن به رده چهارم است
بازی مهمی در پیش است. آمار نشان می دهد در ده سال گذشته، یوونتوس و لاتزیو دو تیمی بوده اند که بیشترین جام را در ایتالیا کسب کرده اند. رقابت خوبی با حریف خواهیم داشت. دو تیم هدف شان این است که به رده چهارم برسند. تا ماه دسامبر، بازی های زیادی در پیش داریم که اهمیت شان بسیار بالاست. لاتزیو تیمی بسیار سازمان یافته است و مائوریتزیو ساری بسیار تاثیرگذار کار کرده است. لاتزیو بازیکنانی تکنیکی چون میلینکوویچ ساویچ، آلبرتو و پدرو را در دسترس دارد. دفاع تیمی آن ها هم بهتر شده است. غیبت ایموبیله؟ ساری در ناپولی تیمی ساخت که می توانست بدون مهاجم نوک بازی کند و برای بازی فردا هم این کار را خواهد کرد. از طرف دیگر من فردا از کیه زا می خواهم تا گل بزند.
دیبالا می خواهد مقابل لاتزیو بازی کند
در حال حاضر تنها بازیکنانی را دیده ام که از مقدماتی جام جهانی اروپا برگشته اند. بازیکنان آمریکای جنوبی کمی دیرتر می رسند. شرایط تیم را امروز بررسی می کنم. پائولو دیبالا سعی می کند تمرین کند تا برای بازی فردا در دسترس باشد اما او یک هفته است تمرین نکرده و مصدومیت ساق پا، حتی اگر جدی هم نباشد، همیشه حساس است و باید ببینیم چه می شود. مویزه کین طی این مدت خوب کار کرده و برای بازی فردا در دسترس است. آرون رمزی که در بازی های ملی اخیر بازی کرده بود، دیروز از ناحیه فلکسور دچار آسیب دیدگی شد. ماتیا دی شیلیو؟ روند ریکاوری او به خوبی ادامه دارد و امیدواریم پس از بازی با چلسی، او به تمرینات برگردد. از طرف دیگر فدریکو برناردسکی 15 الی 20 روز در دسترس ما نخواهد بود.
ساری در یوونتوس عالی کار کرد
  تفاوت عملکرد رابیو و رمزی در یوونتوس و تیم ملی؟ رابیو پیش از ابتلایش به کرونا، در یوونتوس هم خوب بازی می کرد و منتظریم به شرایط خوبی برگردد. در خصوص رمزی، مشکلات مصدومیت باعث می شود او دور از میادین باشد. رویارویی با مائوریتزیو ساری؟ او در تورین خیلی خوب کار کرد و آخرین اسکودتوی یوونتوس را برد. نتایج گویای عملکرد ساری است. صحبت ساری مبنی بر آموزش ناپذیر نبودن یوونتوس؟ باید از خودش بپرسید. با احترام، به نظرم هر تیمی آموزش پذیر است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.