سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

ساری: پس از 20 سال فداکاری بالاخره در یوونتوس اسکودتو گرفتم؛ هرگز نگفتم بازیکنان یوونتوس آموزش پذیر نیستند

ساری: پس از 20 سال فداکاری بالاخره در یوونتوس اسکودتو گرفتم؛ هرگز نگفتم بازیکنان یوونتوس آموزش پذیر نیستند

این اولین رویارویی مائوریتزیو ساری مقابل یوونتوس پس از اخراجش از این تیم در سال 2020 است.

به گزارش ایران ورزشی؛ لاتزیو با هدایت مائوریتزیو ساری فردا در المپیکو میزبان یوونتوس خواهد بود. این دیدار از هفته سیزدهم سری آ ایتالیا برگزار می شود. مائوریتزیو ساری با یوونتوس قهرمان سری آ شد اما سران بیانکونری از همکاری با او راضی نبودند و او را اخراج کردند. بر اساس گزارش ها از ایتالیا، ساری هنگام اخراج از یوونتوس به مدیران این تیم گفته بود: "این تیم آموزش پذیر نیست"اما سرمربی ایتالیایی چنین چیزی را تکذیب کرد:

این جمله را روزنامه نگاران از طرف من نوشتند. گاهی خبرنگاران نقل قول هایی می نویسند مثل اینکه به نظر آنها می رسد اینطور باشد. من هرگز چنین چیزی نگفته ام.
ساری در مورد رابطه و احساس کنونی اش نسبت به یوونتوس گفت:

من بعد از 20 سال فداکاری در مربیگری، بالاخره توانستم در یوونتوس اسکودتو بگیرم. بنابراین این جام برای من خیلی مهم بود. من در شرایطی تاریخی به یوونتوس رفتم. آنها 8 اسکودتوی پیاپی داشتند و طبیعی بود که کسب اسکودتو برای آنها بدیهی باشد و کسب تنها اسکودتو برای آنها عقبگرد باشد. فصل بسیار سختی بود. آن لیگ 11 ماه طول کشید. ما تیمی داشتیم که در حال رسیدن به پایان دوره خود بود و تیم در حال بازسازی بود. کسب قهرمانی چندان مطمئن نبود. برای من آن اسکودتو بسیار رضایت بخش بود و برای من خیلی بیشتر از آنها ارزش داشت.
بازی فردا جنگ بین شما و الگری خواهد بود؟ جنگی از دو سبک متفاوت؟

یوونتوس پرمهره ترین و شاید باکیفیت ترین تیم سری آ را دارد. مساله بر سر بازی هجومی نیست، بلکه یووه نفراتی دارد که در سطح بالایی بازی می کنند. باید تا جایی که ممکن است توپ را مدیریت کنیم. جنگ بین مربیان فقط بین روزنامه نگاران است. فردا بازی بین لاتزیو و یوونتوس است. من انتظار یک بازی مقابل حریفی قدرتمند را دارم. باید ثابت کنیم که در حال پیشرفت هستیم.
چیرو ایموبیله دو بازی ایتالیا مقابل سوئیس و ایرلند شمالی را از دست داد و انتظار می رفت مقابل یوونتوس غائب باشد اما ساری گفت احتمال حضور مهاجم ایتالیایی مقابل یوونتوس وجود دارد:

مشکل مصدومیت چیرو حل شده است. فقط نشانه های خفیفی وجود دارد که بازی کردن او کمی ریسک دارد. او فردا تحت آزمایش های پزشکی بیشتری قرار می گیرد. همه چیز به نظر کادر پزشکی و خودِ او بستگی دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.