سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

عقیل کعبی: هر دروازه‌ بان دیگری بود باز هم توپم گل می‌ شد

عقیل کعبی: هر دروازه‌ بان دیگری بود باز هم توپم گل می‌ شد

عقیل کعبی بازیکن تیم مس رفسنجان که زننده تک گل تیمش در بازی مقابل پرسپولیس بود، درباره این دیدار صحبت کرد.

به گزارش ایران وررشی، عقیل کعبی درباره گل استثنایی که مقابل پرسپولیس به ثمر رساند به میزان گفت:

قبل از صحبت درباره این گل باید بگویم خیلی حیف شد که بلافاصله داور پنالتی گرفت و گل مساوی را دریافت کردیم. اینکه پنالتی بود یا نبود را نمی‌دانم، اما اگر بلافاصله گل را نمی‌خوردیم فکر نمی‌کنم پرسپولیس می‌توانست تا آخر بازی به ما گل بزند. ما بعد از گل تا می‌خواستیم برگردیم و دوباره سازماندهی شویم متاسفانه گل  خوردیم.
کعبی افزود:

سال گذشته هم چنین گلی را به پیکان زدم و خدا را شکر که هر سال یک سهمیه از این گل‌ها دارم و به نوعی شاید این گل‌ها در تخصص من باشد. جالب اینکه من این گل‌ها را از طالب ریکانی یاد گرفتم چون در تیم‌هایی که بودیم زیاد با همدیگر در خصوص شوت زنی و گل‌های راه دور کل کل می‌کردیم و حالا خدا را شکر که مقابل پرسپولیس شوتم تبدیل به گل شد تا دست خالی میدان را ترک نکنیم.

توپ‌هایمان گل‌ می‌شد با اختلاف ۳ گل‌ پرسپولیس را شکست می‌دادیم

کعبی درباره اینکه وقتی پشت توپ بود فکر می‌کرد ضربه اش گل شود گفت:

قبل از اینکه ضربه را بزنم به محسن آذرباد گفتم فقط توپ را برای من بکار، همین، و توپ گل خواهد شد. چون چپ پا هستم توپ زاویه خوبی برای من داشت، این در حالی است که دقیقاً عین همین صحنه سال گذشته مقابل پیکان اتفاق افتاد و آن را هم تبدیل به گل کردم و خدا را شکر که این بار هم موفق بودم.
بازیکن تیم مس رفسنجان درباره شرایط این تیم تصریح کرد:

تعطیلات لیگ را خیلی خوب سپری کردیم و با برنامه‌ریزی کادر فنی تمرینات خیلی خوبی را انجام دادیم. کار را با تمرکز پیش بردیم و برای این بازی آماده بودیم و می‌توانستیم حتی برنده این بازی باشیم. متاسفانه توپ‌هایمان به تیر خورد و چند فرصت تک به تک را از دست دادیم. پرسپولیس هم موقعیت داشت، اما فرصت‌های ما اگر گل می‌شد می‌توانستیم با اختلاف ۳ گل حریف را شکست بدهیم.
در اوج لیاقت نتوانستیم پرسپولیس را ببریم

کعبی درباره اینکه گفته می‌شود اگر پرسپولیس شرایط خوبی داشت مس رفسنجان نمی‌توانست از پس این تیم بر بیاید و این مساوی را هم کسب کند گفت:

پارسال که جلوی پرسپولیس بازی کردیم اتفاقاً این تیم در اوج قرار داشت و از نفرات خوبی هم بهره می‌برد. در بازی برگشت در رفسنجان خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم بازی را هم ببریم، اما در دقایق پایانی یک گل بد خوردیم؛ این در حالی است که می‌توانستیم آن بازی را حداقل مساوی کنیم و حتی ببریم، اما این اتفاق نیفتاد. شب گذشته هم در اوج لیاقت نتوانستیم پرسپولیس را ببریم و نمی‌دانم چرا مقابل این تیم تا این اندازه بدشانس هستیم.
این بازیکن درباره این نکته سنجی هواداران پرسپولیس که اگر حامد لک به جای رادوشوویچ در درون دروازه بود این دروازه‌بان روی شوت او، توپ را می‌گرفت و گلر کراوات شب خوبی را سپری نکرد، افزود:

یکی از دوربین‌ها نشان داد که توپ قشنگ پیچ داشت و در مسیر دروازه خیلی چرخید و دروازه‌بان اتفاقاً به سمت چپ خود رفت تا توپ را بگیرد، اما در نهایت توپ به سمت راست رفت یعنی در بین راه تغییر مسیر داد. به خاطر همین هر گلر دیگری هم بود شاید گرفتن این توپ برای وی سخت می‌شد. هر دروازه‌بان دیگری بود بازهم این حرف را می‌زدم چون مشخص بود توپ کات برداشته و به سمت دیگری رفت و برای هر گلری گرفتن این توپ‌ها سخت است.
به استقلال و پرسپولیس فکر نکردم

عقیل کعبی درباره اینکه آیا با حسین کعبی پیشکسوت فوتبال ایران نسبتی دارد یا خیر گفت:

حسین کعبی اسطوره ماست و بزرگ ماست و بهترین بازیکن خوزستان است و اتفاقاً قوم و خویش دوری با هم هستیم.
عقیل کعبی در پایان درباره اینکه فکر می‌کند مسیر فوتبالی اش از استقلال و پرسپولیس عبور کند یا می‌خواهد مستقیم به خارج از کشور برود گفت:

من به این چیزها فکر نکردم و فقط دوست دارم روز به روز و بازی به بازی شرایط خوبی داشته باشم و بتوانم به تیم ملی دعوت شوم. یکی از هدف‌های بزرگ زندگی‌ام همین است، اما متاسفانه نمی‌شود و اینکه چرا این اتفاق نمی‌افتد خدا بهتر می‌داند. درهرصورت امیدوارم مهره مفیدی برای تیمم باشم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.