یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

محمد ربیعی: پنالتی پرسپولیس را برای تیم‌ هایی مثل مس رفسنجان نمی گیرند

محمد ربیعی: پنالتی پرسپولیس را برای تیم‌ هایی مثل مس رفسنجان نمی گیرند

محمد ربیعی در خصوص تساوی با پرسپولیس و رای کمیته انضباطی در خصوص بازی با پدیده صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، محمد ربیعی در خصوص اینکه آیا مس رفسنجان مقابل پرسپولیس به دنبال مساوی بود یا کسب سه امتیاز به تهران ورزشی گفت:

این دیدار یکی از بهترین بازی ها بود چون موقعیت‌های زیادی روی دروازه هر دو تیم ایجاد شد. ما برای کسب سه امتیاز به زمین رفتیم و دو بار هم به تیر دروازه پرسپولیس زدیم. از نظر تهاجمی تا حدودی درست کار کردیم.
ربیعی افزود:

وقتی گل می‌زنید، لحظات بعد از آن، لحظات خیلی حیاتی هستند. پنالتی گرفته شد که در مورد آن بحث و نظر وجود دارد ولی بازی زود مساوی شد. در انتهای نیمه دوم هم هر دو تیم احتیاط را چاشنی کار کرده بودند.

سرمربی مس رفسنجان در مورد صحنه پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس، عنوان کرد:

یک بحث فیلم و یک بحث نیروی انسانی وجود دارد. نیروی انسانی که دروازه‌بان ما است، می گوید بازیکن حریف پایش را لگد کرده، فیلم هم خیلی واضح نیست اما اینگونه برخوردها را برای تیم‌هایی مانند مس رفسنجان پنالتی نمی‌گیرند. داور تشخیص پنالتی داد که من با نظر او مخالفم و پنالتی نمی‌دانم.
ربیعی در خصوص اینکه آیا برای ورود تماشاگران موردی به مس رفسنجان اعلام شده بود، گفت:

برای این بازی خیر. هیچ چیزی مهمتر از سلامتی انسان‌ها نیست. ما وقتی تیم را به لیگ برتر آوردیم به خاطر کرونا نتوانستیم جشن بگیریم. الان اگر ستاد کرونا و نهادهای مربوطه تشخیص دادند که حضور تماشاگران با مقرراتی که تصویب کرده‌اند منعی ندارد، قطعا حضورشان به جذابیت بازی و اهمیت میزبانی کمک می‌کند.
ربیعی در مورد تعیین نتیجه بازی لغو شده مقابل پدیده گفت:

بابت این مساله گلایه دارم. باید هرچه زودتر رای انضباطی آن بازی صادر شود تا هم جدول سروشکل بهتری بگیرد و هم اینکه برای تیم ما حائز اهمیت است.
ربیعی در مورد بازی هفته ششم مقابل نفت مسجدسلیمان، گفت:

امسال قرعه سختی به ما خورد. با سپاهان در اصفهان، با فولاد در اهواز، با پرسپولیس و آلومینیوم که صدرنشین فعلیست، بازی کردیم. لغو بازی با پدیده هم به ضرر ما شد چون در آن مقطع ما را از ریتم مسابقه دور کرد. می دانیم بازی با نفت مسجدسلیمان سخت است. بازی در مسجدسلیمان همیشه سخت بوده و ربطی به این شرایط ندارد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.