سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

امیرمهدی جانملکی: دلیلی نداشت جواب علیرضا حقیقی را بدهم

امیرمهدی جانملکی: دلیلی نداشت جواب علیرضا حقیقی را بدهم

امیرمهدی جانملکی در خصوص بازی استقلال و نساجی صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، امیرمهدی جانملکی درباره تساوی تیمش برابر استقلال در ورزشگاه آزادی به تسنیم گفت:

ما در مجموع برابر تیم خوب استقلال نمایش قابل قبولی داشتیم و بعد از بازی هم همه ناراحت بودیم که چرا سه امتیاز را نگرفتیم. ما در بازی با پرسپولیس هم مستحق باخت نبودیم و با این فوتبالی که انجام می‌دهیم شایسته گرفتن امتیازهای بیشتری هستیم.
وی با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه آزادی پس از حدود دو سال یادآور شد:

این یک اتفاق بسیار خوب بود و از همه مهمتر این بود که هواداران یک بازی فوق‌العاده زیبا را دیدند. البته برای حضور هواداران در ورزشگاه دیر اطلاع‌رسانی شد، در غیر این صورت هواداران نساجی هم می‌توانستند با تعداد بیشتری در ورزشگاه حاضر شوند.

جانملکی در مورد صحنه‌ای که استقلالی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند، تصریح کرد:

در این مورد بعد از بازی هم از من سؤال شد که گفتم چیزی یادم نمی‌آید، ولی باید بگویم توپی به دست من نخورد و در آن صحنه ظاهراً توپ با منصوری برخورد کرده بود و داور هم تشخیص داد که اتفاقی رخ نداده است.
وی راجع به یک صحنه که علیرضا حقیقی سرش داد زد، خاطر نشان کرد:

این چیزها در فوتبال پیش می‌آید و جو بازی ممکن است باعث رقم خوردن چنین صحنه‌هایی شود. به هر حال حقیقی بزرگ‌تر تیم و یک بازیکن باتجربه است و حق دارد که اگر صحنه‌ای را می‌بیند برای تذکر داد بزند یا واکنش نشان بدهد. در آن صحنه دلیلی نداشت که من بخواهم جواب حقیقی را داده یا واکنشی نشان بدهم. احترام به بزرگ‌تر واجب است.
مدافع تیم فوتبال نساجی در پایان اظهار داشت:

باید از زحمات ساکت الهامی تشکر کنم و از او ممنونم که به من اعتماد کرد. امیدوارم جواب اعتماد کادر فنی نساجی را بدهم و خیلی بهتر از این برای تیمم بازی کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.