جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱

لسترسیتی 0 - چلسی 3|شیر های لندنی همچنان در جزیره حکمرانی می‌کنند

لسترسیتی 0 - چلسی 3|شیر های لندنی همچنان در جزیره حکمرانی می‌کنند

تیم برندن راجرز در بازی خانگی مقابل چلسی هیچ حرفی برای گفتن نداشت و عملکرد عالی چلسی، یک برد شیرین را برای آن ها به ارمغان آورد

ایران ورزشی - چلسی با یک نمایش عالی، به راحتی توانست لسترسیتی را شکست دهد تا همچنان صدرنشین بماند. در این دیدار چلسی می تواند گل های بیشتری به ثمر برساند اما آفساید مانع آن شد تا آبی های لندن یک نتیجه تاریخی را در کینگ پاور رقم بزنند. بن چیلول و انگولو کانته که مدام توسط هواداران تیم میزبان هو می شدند، با عملکرد بسیار خوب خود آن ها را ساکت کردند. اما نکته منفی بازی برای چلسی، مصدومیت جورجینیو در دقایق پایانی بود که ممکن است هواداران این تیم را کمی نگران کند.

لسترسیتی 0-1 چلسی؛ آنتونیو رودیگر 14': کرنر ارسالی توسط بن چیلول با ضربه سر آنتونیو رودیگر وارد دروازه اشمایکل شد. رودیگر بالاتر از کاستانیه و اندیدی ضربه سر زد و دروازه لسترسیتی را گشود.

لسترسیتی 0-2 چلسی؛ انگولو کانته 28': ریس جیمز که لب خط حرکت می کرد، توپ را برای انگولو کانته در نیم فضا فرستاد. کانته که فضای خالی بزرگی را پیش روی خود داشت، پس از چندین متر پیشروی با توپ، با یک شوت دقیق از پشت محوطه دروازه لسترسیتی را به زیبایی باز کرد.

لسترسیتی 0-3 چلسی؛ کریستین پولیشیچ 72': تروو چالوبا با یک پاس عمقی عالی، حکیم زیاش را صاحب موقعیت کرد. او پس از دریبل زدن یک مدافع، توپ را در محوطه شش قدم برای پولیشیچ فرستاد و وینگر آمریکایی شیرهای لندن موفق شد گلزنی کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.