یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

مورینیو: آرزوی من برای شوچنکو؟ شکست در بازی اول و سپس کسب عناوین متعدد

مورینیو: آرزوی من برای شوچنکو؟ شکست در بازی اول و سپس کسب عناوین متعدد

آاس رم در هفته سیزدهم فصل 2021/22 سری آ میهمان جنوا است. ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این دیدار حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رمانیوز؛ سرمربی رم گفت:

با مثبت شدن تست کرونای کریستانته و ویار، همه برنامه های تاکتیکی ما در طول هفته به سطل زباله انداخته شد. بدیهی است که وقتی بازیکنی چون کریستانته را از دست می دهیم، همه چیز تغییر می کند. هر 3 فولبک چپ خود را به دلیل مصدومیت نداریم بنابراین مشکلات زیادی وجود دارد اما باید راه حلی پیدا کنیم. بعضی از بازیکنان باید در پست غیرتخصصی خود به میدان بروند.
امروز فرصت خوبی است تا ببینیم کدام یک از شما خبرنگاران باهوش تر است. فقط من می دانم که ترکیب بازی فردا چیست و حتی دستیاران من نیز اطلاعی از این موضوع ندارند. منابع و اطلاعات شما در مورد ترکیب رم برای بازی فردا بی فایده هستند. شما معتقد هستید که با 3 مدافع بازی می کنیم اما من در این مورد چیزی نمی گویم.
فردا بازی مرموزی برای ما خواهد بود چراکه جنوا اخیرا با بالاردینی قطع رابطه کرد و اکنون شوچنکو سرمربی این تیم است. بازی مقابل یک سرمربی جدید قطعاً وضعیت ناشناخته ای را برای ما به همراه دارد. با تمام این اوصاف بازی سرگرم کننده ای خواهد بود چون هر دو تیم برای برد به زمین می آیند.

تقویت ترکیب رم در ژانویه؟ لطفاً سوال بعدی.
اولین خاطرات من از شوچنکو به دوران بازی او مربوط می شود. وقتی شما فاتح توپ طلا، لیگ قهرمانان اروپا و چندین عنوان دیگر می شوید، تاریخ سازی می کنید. اکنون اولین بازی او به عنوان سرمربی یک تیم باشگاهی است. شوچنکو در تیم ملی اوکراین عملکرد خوبی داشت و ایده های روشنی ارائه کرد. او یک سرمربی آرام است چراکه ذاتاً انسان آرامی است. آرزوی من برای شوچنکو این است که در اولین بازی خود شکست بخورد اما در ادامه فاتح جام های زیادی شود. دقیقا من هم دوران مربیگری خود را با شکست شروع کردم اما بعد افتخارات زیادی از راه رسید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.