سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

مائوریتزیو ساری: VAR هم خودش را مسخره کرده است؛ به هواداران یوونتوس اهمیتی نمی دهم

مائوریتزیو ساری: VAR هم خودش را مسخره کرده است؛ به هواداران یوونتوس اهمیتی نمی دهم

مائوریتزیو ساری از داوری بازی لاتزیو و یوونتوس شاکی است.

به گزارش ایران ورزشی؛ در هفته سیزدهم سری آ، لاتزیو میزبان یوونتوس بود که بیانکونری با دو گل لئوناردو بونوچی از روی نقطه پنالتی در المپیکوی رم پیروز شد. با این حال پنالتی اول یوونتوس یک صحنه بحث برانگیز بود و داور بازی پس از بازبینی صحنه برخورد آلوارو موراتا و دنیلو کاتالدی برای یووه پنالتی گرفت. به گزارش گل ایتالیا، مائوریتزیو ساری، سرمربی لاتزیو در مصاحبه با DAZN ابتدا به انتقاد از داوری این بازی پرداخت:

فقط در ایتالیا چنین پنالتی هایی می گیرند
یکی از اولین دفعاتی است که چنین چیزی رخ می دهد. کاتالدی روی شخصی خطا کرد که پشت سرش بود! داور در سه متری صحنه بود و با دیدن صحنه تصمیم درستی گرفت. نمی توان این صحنه را با قاب فریز شده قضاوت کرد. اگر بنا به فریز کردن صحنه باشد، باید ده دقیقه بعد روی پدرو پنالتی می گرفتند. فقط در ایتالیا چنین صحنه هایی را پنالتی می گیرند و در واقع به همین خاطر است که در ایتالیا، پنالتی ها دو برابر سایر لیگ هاست. VAR هم خودش را مسخره کرده است.
غیبت ایموبیله حس شد
با همه این ها، ما بازی را خوب شروع کردیم و آن را خوب پیش بردیم. تا ده دقیقه پایانی، شانس داشتیم. نتوانستیم خطرناک ظاهر شویم اما بازی کردن مقابل یوونتوسی که پس از مصدومیت دنیلو 1-5-4 بازی می کرد، ساده نبود. ناامید کننده است که نتوانستیم موقعیت های گلزنی زیادی بسازیم. غیبت ایموبیله؟ او یک بازیکن عالی است. پر کردن جای خالی بازیکنی که هر فصل 35-40 گل می زند، خیلی سخت است و غیبت چنین بازیکنی قطعا در هر تیمی حس می شود. نمی دانم ایموبیله به بازی با لوکوموتیو می رسد یا نه؛ فردا یک آزمایش دیگر انجام می دهیم.
دورانم در یوونتوس دیگر تمام شده و باقی مسائل مهم نیست
راستش را بخواهید به هواداران یوونتوس اهمیتی نمی دهم. من در یوونتوس کار کردم و مربی بازیکنان بزرگی بودم اما آن دوران تمام شد و بقیه چیزها توجهم را جلب نمی کند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.