سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

فرزاد آشوبی: تازه واردهای پرسپولیس باید حواس شان را جمع کنند

فرزاد آشوبی: تازه واردهای پرسپولیس باید حواس شان را جمع کنند

فرزاد آشوبی کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد پرسپولیس و تساوی این تیم مقابل مس رفسنجان صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، فرزاد آشوبی درباره عملکرد پرسپولیس در پنج هفته ابتدایی رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر فوتبال به مهر گفت:

عملکرد پرسپولیس را نباید در نتایج این تیم دنبال کرد بلکه باید آن را از زمان شروع نقل و انتقالات تابستانی پیگیر شد.
پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد:

وقتی مهم‌ترین بازیکنان در ارکان خطوط سه‌گانه زمین از جمع این تیم جدا شدند پیدا کردن جایگزین برای آنها بسیار سخت است. محمدحسین کنعانی زادگان در کنار سیدجلال حسینی به هماهنگی کامل برسد. احمد نورالهی نیز به بلوغ لازم رسیده بود. او خیلی خوب می‌دانست چطور باید در زمین با هم تیمی‌هایش در دوندگی و ارسال پاس هماهنگ شود. باور تیم نیز روی احمد بود تا هر وقت با دستور او لازم بود تیم عقب بکشد و هر موقع هم نیاز بود بازی تهاجمی انجام دهند.

فرزاد آشوبی ادامه داد:

یکی از ویژگی‌های مهم نورالهی نیز بازی رو به جلوی او بود. اتفاقی که الان در میانه میدان کمتر از پرسپولیس می‌بینیم. خریدهای پرسپولیس همچنان نیاز به زمان دارند اما لازم است بدانند فرصت آماده شدن در تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس با هر جای دیگر متفاوت است.
آشوبی درباره تغییر استراتژی در بازی‌های اخیر پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان و مس رفسنجان ادامه داد:

قطعا آقای گل محمدی بهتر از هر شخص دیگری می‌تواند بازیکنان خود را آنالیز کند. اینکه پرسپولیس روند حرکتی بازی‌های خود را تغییر می‌دهد صلاح فنی فعلی آنهاست. من فکر می‌کنم کادر فنی با روند جدید باز هم می‌تواند خود را در جمع مدعیان قهرمانی قرار دهد. این تیم می‌تواند خیلی زود خودش را به صدر جدول بکشاند تا از قهرمانی‌های متوالی خود دفاع کند.
کارشناس فوتبال ایران در پایان درباره مشکلات مدیریتی این تیم افزود:

قطعا این مسائل و عدم انتخاب مدیرعامل روی عملکرد باشگاه نیز تأثیرگذار است. باید این مشکلات از ریشه حل شود و بهتر است تکلیف خصوصی سازی این باشگاه‌ها مشخص شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.