سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

اتمام حجت مدیران بایرن با بازیکنان واکسینه نشده: در دوران قرنطینه خبری از حقوق نیست

اتمام حجت مدیران بایرن با بازیکنان واکسینه نشده: در دوران قرنطینه خبری از حقوق نیست

این روز ها حواشی زیادی در مورد واکسینه نشدن برخی از بازیکنان در بایرن مونیخ، دور و اطراف این تیم جریان دارد که از داغ ترین این حواشی می توان به واکسن نزدن یوسوا کیمیش اشاره کرد. بعد از مجددا قرنطینه شدن یوسوا کیمیش و دوری او به مدت 2 هفته از میادین، مدیران بایرن مونیخ نگران شده اند که به دلیل دوری او از تمرینات و عدم آمادگی ممکن است که رقابت برای قهرمانی در بوندسلیگا به خطر بیفتد.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از بیلد، یوسوا کیمیش، سرژ گنابری، جمال موسیالا، اریک ماکسیم چوپوموتینگ و میکائیل کویزانس، 5 بازیکن بایرن مونیخ هستند که تاکنون واکسن نزده اند. حال در جدیدترین گفت و گویی که مدیران این تیم با این بازیکنان داشته اند، به آن ها گفته شد که در صورت قرنطینه شدن، در طول زمان غیبتشان پولی دریافت نخواهند کرد. برای مثال یوسوا کیمیش دستمزد سالانه 20 میلیون یورو (همراه با بند های پاداش) از بایرن مونیخ دریافت می کند که یعنی در هر هفته 384.000 یورو درآمد دارد و با دو هفته قرنطینه شدن، 768.000 یورو ضرر می کند.

به بازیکنانی که تاکنون واکسینه نشده اند گفته شده که تنها به فکر خود نباشند، بلکه به فکر باشگاه نیز باشند. مدیران بایرن مونیخ تاکید کردند که در نهایت این خود شما هستید که تصمیم می گیرید واکسن بزنید یا نزنید، اما در صورت قرنطینه شدن شما، باشگاه نیز از حق و حقوقی برخوردار است. اقدامات شدیدتر از سوی مدیران بایرن نیز دور از انتظار نیست، شاید تصمیم گرفته شود که بازیکنان واکسینه نشده باید جدا از باقی هم تیمی های خود تمرین کنند.

در نهایت این 5 بازیکن از گفته های مدیران شگفت زده شده اند. آن ها فکر می کردند که مدیران فقط سعی می کنند که آن ها را متقاعد کنند که واکسن بزنند. اما موضوع دستمزدها و صحبت از انزوا در تمرینات، آن ها را غافلگیر کرد. همچنین تصمیمات مدیران بایرن توسط بقیه اعضای تیم نیز تایید شد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.