سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

الکساندر آرنولد: کلین شیت کردیم و 4 گل زدیم، دیگر چه می خواهیم؟

الکساندر آرنولد: کلین شیت کردیم و 4 گل زدیم، دیگر چه می خواهیم؟

مدافع لیورپول معتقد است با کلین شیت کردن و زدن 4 گل در یک مسابقه، نمی توان انتظار بیشتری از بازیکنان داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، شب گذشته لیورپول در خانه خود موفق شد آرسنال را با 4 گل شکست دهد. ترنت الکساندر آرنولد، مدافع کناری سرخ ها در این دیدار دو پاس گل داد و نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت. او بعد از این پیروزی در مورد دیدار مقابل آرسنال صحبت کرد. صحبت های شماره 66 لیورپول را در ادامه می خوانید:

برد مقابل آرسنال و گذر از شکست مقابل وست هم
دقیقا همان چیزی است که نیاز بود و از خودمان انتظار داشتیم. باخت قبل از بازی های ملی خیلی ناراحت کننده بود. تیمی با کیفیت ما نباید در مسابقات شکست بخورد. در این لیگ و با شرایطی که پیش می رود، هر شکستی یک شکست بد محسوب می شود اما توانستیم با پیروزی مقابل آرسنال توانستیم به بهترین شکل ممکن به روند خوبمان برگردیم. کلین شیت کردیم و 4 گل زدیم، دیگر چه می خواستیم؟ عملکرد بسیار خوبی بود. نیمه اول کارمان خیلی سخت بود اما در نهایت توانستیم آنها را در هم بکشنیم، گل هایمان را بزنیم و گلی هم دریافت نکنیم که خیلی خوب است.
چه چیزی تغییر ایجاد کرد؟
  نیمه اول خوب بازی کردیم اما نتوانستیم کار را تمام کنیم. 15 یا 20 دقیقه نیمه دوم از نظر پرس به خوبی همیشه مان بودیم. به خوبی بر آنها مسلط بودیم. بازیکنان آرسنال هر جا را که نگاه می کردند یک بازیکن قرمزپوش می دیدند و این دقیقا همان کاری است که می خواستیم انجام دهیم. نیمه دوم فوق العاده بود.
پاس گل های متوالی
نقش داشتن در تیم همیشه حس خوبی است و تلاش کردم در موقعیت هایی قرار بگیرم که به حریف ضربه بزنم. گل بزنم یا گل بسازم. بازی من بر این اصل بنا شده و خوشحالم که توانستم در بازی با آرسنال دو بار پاس گل بدهم. از این بابت خوشحالم. همه بازی ها اهمیت دارند و امیدوارم بتوانیم در بازی های کریسمس که بسیار زیاد و فشرده است، عملکرد خوبی داشته باشیم. از خودم انتظار دارم در همین سطح باشم. باید به این روند در ادامه فصل هم ادامه دهم.

استفاده مهاجمان از پاس های او
بازیکنان بسیار برجسته ای داریم. تاکی از روی نیمکت به زمین آمد و گل زد. با توجه به این که در حال حاضر بازیکن کم داریم، دیدن این اتفاق خوب است. حضور بازیکنان در زمین و گلزنی آنها و دانستن این که می توانیم تغییر ایجاد کنیم و باز هم گل بزنیم، حس خوبی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.