یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

عبدالله حسینی: سولدو سختگیر نیست ولی قوانین خاص خودش را دارد

عبدالله حسینی: سولدو سختگیر نیست ولی قوانین خاص خودش را دارد

عبدالله حسینی از کار کردن با سرمربی جدید تراکتور می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، عبدالله حسینی درباره تساوی بدون گل‌ دیدار تیم‌های سپاهان و تراکتور در هفته پنجم لیگ برتر به فارس گفت:

سپاهان از تیم‌های باکیفیت و پرمهره‌ لیگ ما است که مربی خوبی هم دارد. بازی کردن در خانه‌اش واقعا سخت است. همه تیم‌ها در اصفهان مقابل سپاهان تحت فشار قرار می‌گیرند و ما هم در نیمه اول فشار زیادی را تحمل کردیم. بین دو نیمه با صحبت‌های سرمربی‌مان تاکتیک تراکتور تغییر کرد و در نیمه دوم ضمن کم کردن فشار سپاهان و بستن تیم حریف، فوتبال خیلی بهتری بازی کردیم. 3-2 موقعیت هم داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.
او درباره تاثیر زونیمیر سولدو در تیم تراکتور و اینکه شنیده می‌شود وی سخت‌گیری‌های خاصی دارد، پاسخ داد:

سولدو مربی خیلی سخت‌گیری نیست اما مانند سایر مربیان قوانین خاص خودش را دارد و از همان روز اول حضورش در تراکتور، تاکید زیادی روی نظم و انضباط داشته است. مربیان کروات زیادی در سال‌های اخیر در ایران فعالیت داشته‌اند و خودم با 4-3 نفر از آنها کار کردم

وی افزود:

کروات‌ها به تمرینات پرفشار اعتقاد دارند و سولدو هم مانند آنها است. فشار معمولی به بازیکنان می‌آورد و بدن ما هم به تکان خوردن نیاز داشت. همه بچه‌ها اکنون در شرایطی خیلی خوب و اعتماد به نفس بالا تمرین می‌کنند و سولدو هم در این مدت‌ انگیزه‌های زیادی برای ما ایجاد کرده است. امیدوارم در آینده با بهتر شدن وضعیت بتوانیم هواداران تراکتور را خوشحال کنیم.
مدافع تیم تراکتور درخصوص اینکه با توجه به شرایط تیم پدیده به نظر می‌رسد تراکتور کار چندان سختی برای به دست آوردن دومین پیروزی فصل خود برابر این تیم ندارد، توضیح داد:

قطعا با هدف بردن پدیده به زمین می‌رویم اما با این دید وارد زمین نمی‌شویم و حریف را دست‌کم نمی‌گیریم زیرا پدیده تیمی خوب است که بازیکنان و مربیان قابل احترامی دارد. هرچند به دلیل برخی مسائل به چالش افتاده اما با تمام قوا مقابل این تیم بازی خواهیم کرد. تمام مسابقات برای ما سخت است و امیدوارم بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.
حسینی در مورد آغاز بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها توضیح داد:

همه بازیکنان تراکتور منتظر حضور هواداران در ورزشگاه هستند. هرچند تیم بزرگی داریم اما همه تراکتور را با طرفدارانش می‌شناسند زیرا آنها بی نظیر هستند. امیدوارم از این هفته هواداران در کنار ما باشند و بتوانیم با کسب نتایجی خوب آنها را خوشحال کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.