سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

تشکر گری نویل از سولسشر: بخشی از روح باشگاه را بازیابی کردی

تشکر گری نویل از سولسشر: بخشی از روح باشگاه را بازیابی کردی

گری نویل بابت بازیابی کردن بخشی از روح باشگاه، از مربی اخراج شده شیاطین سرخ تشکر کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، دوران سه ساله حضور اوله گونار سولسشر در منچستریونایتد امروز به پایان رسید و سران باشگاه یونایتد امروز و بعد از شکست 4 بر یک این تیم مقابل واتفورد تصمیم به پایان همکاری با مربی نروژی خود گرفتند. یونایتد در این فصل با وجود خریدهای گرانقیمت نمایش های خوبی نداشت و سولسشر بود که بهای این اتفاق را پرداخت کرد با این وجود گری نویل معتقد است باید بابت تلاش های مربی نروژی در الدترافورد از او تشکر کرد. نویل در این باره گفت:

از تو متشکریم اوله. ما را مفتخر کردی. دو ماه اخیر سخت بود اما قبل از آن توانستی بخشی از روح باشگاه را بازیابی کنید. اگر چه اوله پایان غم انگیزی داشت اما باید بابت کاری که در دو یا سه سال اخیر انجام داده است به خودش افتخار کند. بعد از پایان دوران ژوزه مورینیو، باشگاه در دورانی تیره قرار داشت اما حالا بازیکنانی خوب در رختکن تیم وجود دارند که فقط در حال حاضر نتوانسته اند بهترین عملکردشان را داشته باشند.
نویل در ادامه با اشاره به این که فرصت زمانی خوبی در اختیار سولسشر قرار داشت، گفت:

اوله نمی تواند به خاطر اخراجش گلایه کند چرا که به او سه سال زمان دادند و در بازار نقل و انتقالات نیز از او حمایت کردند. قطعا به این خاطر که تیمش نتوانست در این فصل نمایش های خوبی داشته باشد، ناراحت است. او و ما انتظارات بسیار بیشتری داشتیم. فقط او و بازیکنان می دانند چه چیزی در ماه های اخیر درست پیش نرفت.

در حال حاضر از براندان راجرز، مائوریسیو پوچتینو، رالف رانگنیک، لوران بلان و... به عنوان گزینه های احتمالی جایگزینی سولسشر نام برده می شود اما پیش بینی ها حاکی از این است که زیدان و اریک تن هاخ بیشترین شانس را برای حضور روی نیمکت شیاطین سرخ دارند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.