چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

وین رونی: روزی به منچستریونایتد بر می گردم

وین رونی: روزی به منچستریونایتد بر می گردم

سرمربی نروژی شیاطین سرخ پس از شکست مقابل واتفورد برکنار شد. به عقیده وازا، بازیکنان او در این اواخر به اندازه کافی تلاش نکردند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، خبر اخراج اوله گونار سولسشر در روز یکشنبه و پس از باخت ۴-۱ شیاطین سرخ مقابل واتفورد تایید شد. رونی در واکنش به این مهم، در مصاحبه خود گفته است:

دیدن بازی روز گذشته مرا خیلی ناراحت کرد چون یک سرمربی می تواند چیدمان تیم و سبک بازی آن را مشخص کند ولی بابت عملکرد برخی از بازیکنان، هیچ بهانه ای پذیرفتنی نیست. دیدن دست تکان دادن بازیکنان، توپ لو دادن شان و بعد سرزنش کردن دیگری، پذیرفتنی نبود. اگر من چنین چیزی را از بازیکنانم می دیدم، خیلی عصبانی می شدم. آن بازیکنان اگر نه در بزرگ ترین، حداقل در یکی از بزرگ ترین باشگاه های دنیا حضور دارند و باید از این بابت احساس خوشبختی کنند. به عقیده من، بازیکنان تیم باید بهتر کار کنند. این لزوما به معنی قهرمانی در لیگ برتر یا لیگ قهرمانان اروپا نیست، بلکه حداقل باید به هواداران نشان بدهند که به سختی برای باشگاه تلاش می کنند.
از سرمربی دربی کانتی در مورد بازگشت به اولدترافورد سوال شد که او در پاسخ گفت:

روزی بر می گردم. ولی تمرکز من روی دربی کانتی است. من نسبت به این باشگاه تعهد دارم و تا زمانی که فردی به من چیز دیگری بگوید، همین جا می مانم. من به طور مستمر با افراد حاضر در منچستریونایتد صحبت می کنم و مطمئنم اگر قرار بود سراغ من بیایند، این اتفاق تا الان افتاده بود. 

رونی در پایان در خصوص عملکرد سولسشر روی نیمکت تیم گفت:

من واقعا ناراحتم چون همان طور که می دانید او هم تیمی من بود. اخراج شدن یک سرمربی هرگز خبر خوشایندی نیست. به نظرم خوب کار کرد و تا حدی ثبات را به باشگاه برگرداند. طبیعتا وقتی در باشگاهی مثل منچستریونایتد هستید، اگر نتایج باب میل تان پیش نرود، در نهایت شغل تان را از دست خواهید داد. بابت اوله خیلی متاسفم ولی مطمئنم باشگاهی مثل منچستریونایتد حالا تلاش خواهد کرد تا از این برهه بگذرد و فرد مناسبی را جایگزین کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.