سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

کارلو آنچلوتی: مودریچ و کروس هنوز هم بهترین هافبک های دنیا هستند

کارلو آنچلوتی: مودریچ و کروس هنوز هم بهترین هافبک های دنیا هستند

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل گرانادا حاضر شد و در مورد این بازی، عملکرد خط هافبک تیمش و آسنسیو صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از آ اس، کارلو آنچلوتی در این کنفرانس خبری در مورد آسنسیو گفت:

آسنسیو هر چیزی که از او می خواهم را به درستی انجام می دهد. او فرصت بازی خودش را دارد، خوب بازی کرد و گل زد، بهترین کیفیت خود را نشان داد و فیکس بود. تغییرات؟ من تغییراتی را در ترکیب تیم ایجاد کردم تا به بازیکنانی که بیشتر بازی کرده بودند، استراحت و به بازیکنانی که بازی نکرده بودند، فرصت بازی دهم. ما به قرار دادن ایسکو در خطوط جلوتر فکر کرده ایم. در این بازی بیش از همه کیفیت بازی تیم، بازیسازی خوب از عقب و ... را دوست داشتم. چیزی که کمتر از همه دوست داشتم، این بود که بعد از گل دوم شدت و جنگندگی بازی مان را کاهش دادیم و زمانی که باید تاثیرگذار بازی می کردیم، خیلی موثر نبودیم.
  مودریچ و کروس؟ سطح هر دوی آن ها بسیار بالاست. آن ها هنوز هم برای من بهترین هافبک های دنیا هستند. در اینجا باید بگویم که پویایی سه بازیکن ما در خط میانی یعنی کاسمیرو، کروس و مودریچ مرا شگفت زده می کند. آن ها کارهایی را انجام می دهند که من از آن ها نمی خواهم، بلکه خودشان به صورت طبیعی انجام می دهند. آن ها در گذشته بوده اند اما حال نیز هستند و در آینده هم خواهند بود اما ده سال دیگر، ما کاماوینگا، والورده و بلانکو را هم داریم. آن ها کیفیتی دارند که توضیح آن سخت است. تغییراتی که آن ها در طول بازی در موقعیت و جاگیری خود انجام می دهند عالی است. گاهی مودریچ عقب می آیند، گاهی کروس و گاهی کاسمیرو جلو می رود. مادریدیستا می توانند آرام باشند، من دخالتی در حرکات آن ها انجام نمی دهم.
سیستم چرخشی؟ تیم از نظر جسمانی خوب است، همه خوب و سلامتند، میلیتائو کمی خسته بود و ناچو عملکرد خوبی داشت. وایخو؟ او نیز لایق این است که مانند سایرین بازی کند چون حرفه ای گری او بسیار زیاد است. هر زمان که بتوانم، به او بازی می دهم. اخراج بازیکن گرانادا؟ آن را ندیدم و البته فکر نمی کنم تاثیری در روند بازی گذاشته باشد. تعویض وینیسیوس؟ او را تعویض کردم تا از مشکلات احتمالی پیشگیری کنم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.