پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

از زلاتان تا نیمار؛ پنج ستاره‌ بزرگی که در آستانه انتقال به بایرن مونیخ بودند!

از زلاتان تا نیمار؛ پنج ستاره‌ بزرگی که در آستانه انتقال به بایرن مونیخ بودند!

بایرن مونیخ که یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا و آلمان بوده است همواره دنبال به خدمت گیری ستاره های دنیای فوتبال بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ترنسفر مارکت، بایرن مونیخ در سال های نه چندان دور درآستانه انتقال چند بازیکن بزرگ به مونیخ بوده است.

1- ژاوی در سال 2008: بعد از یورو 2008 احساس می‌کردم که آماده ترک بارسلونا هستم. رئال مادرید قهرمان شده بود و ما نه! می دانستم که باشگاه قصد فروش من را دارد. من با ایجنتم صحبت کردم و او به من گفت یک پیشنهاد از شخص رومنیگه از آلمان داری. (مصاحبه ژاوی با مارکا)

2- نیمار در سال 2013: پپ، تاکید خاصی روی یک بازیکن جوان برزیلی داشت، اما ما تجربه خوبی از خرید بازیکنان جوان برزیلی نداشتیم. (اولی هونس)

3- زلاتان ابراهیموویچ در سال 2001: او بازیکن خوبی است اما خواسته هایش به خدایان شبیه بود. ما به او علاقه مند بودیم اما او با روح و اصل بایرن مغایرت داشت! (اولی هونس)

4- مارکو رویس در سال 2012: پیشنهادی از سمت بایرن، برایم آمد همینطور از باشگاه های بزرگ دیگر، من احترام بسیار زیادی برای بایرن قائل هستم اما من همیشه می خواستم برای دورتموند بازی کنم. این باشگاه در قلب من جای دارد. (مصاحبه با اشپورت بیلد)

5- رود گولیت در سال 1988: این باعث افتخار من بود که با اولی هونس مذاکره کردم اما در آن زمان برای من دشوار بود که به عنوان یک هلندی در مونیخ زندگی کنم و در بوندسلیگا بازی کنم. (مصاحبه با اشپورت بیلد) 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.