سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بوفون: ساری از همان اول در یوونتوس به مشکل خورده بود؛ تیم الگری بد بازی نمی کند

بوفون: ساری از همان اول در یوونتوس به مشکل خورده بود؛ تیم الگری بد بازی نمی کند

جانلوییجی بوفون که این روزها در پارما در سری بی به میدان می رود، در خصوص مشکلات مائوریتزیو ساری در یوونتوس و وضعیت الگری در این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل ا ز گل ایتالیا، جانلوییجی بوفون 43 ساله در برنامه تلویزیونی تیکی تاکا در خصوص زشت بازی کردن یوونتوس و ناراحتی های مائوریتزیو ساری از کار در این تیم گفت:

مائوریتزیو ساری در یوونتوس مشکلات زیادی داشت. رابطه او با یوونتوس از همان ابتدا با مشکلاتی روبرو بود. او در یوونتوس وقتی با کسی به کوچک ترین مشکلی می خورد، معمولا آن مشکل کوچک تمام شدنی نبود. من فکر می کنم ساری در یوونتوس فهمید آن روش و اصول همیشگی اش که به اجرای آن عادت داشت را نمی تواند پیاده کند و به بازنگری نیاز دارد. این مسئله برای ساری، معنای تحقیر داشت و می توانستید ببینید او در یوونتوس آن شور و شوق همیشگی اش برای کار کردن را نداشت.
بوفون معتقد است تیم الگری بد بازی نمی کند:
  یوونتوس اصلا بد بازی نمی کند. تیم هایی پیروز می شوند که بتوانند عملکرد منسجم و مستحکمی داشته باشد؛ تیمی که فضای کمی به حریف می دهد، بازی را زشت می کند اما این به معنای بد بازی کردن نیست.
دروازه بان پارما که به زودی 44 ساله می شود، در خصوص بازگشتش به یوونتوس گفت:
  وقتی در فصل 19-2018 مقابل منچستریونایتد پیروز شدیم، یوونتوس 2-0 در مادرید به اتلتیکو باخت. من مشخصا برای خودم خوشحال بودم اما پس از بازگشت به خانه، به همسرم گفتم خوشحالم اما احساس راحتی ندارم چون یوونتوس 2-0 باخته است. وقتی یوونتوس در پایان آن فصل با من تماس گرفت، من گفتم ایده دروازه بان دوم بودن برایم وسوسه کننده نیست اما باید بگویم فکر قهرمانی با یوونتوس برایم اهمیت ویژه ای داشت. به این خاطر به یوونتوس برگشتم و آن نقش را قبول کردم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.