سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

پیروزی تیم والیبال ساحلی الف ایران در قهرمانی آسیا

پیروزی تیم والیبال ساحلی الف ایران در قهرمانی آسیا

تیم‌ ملی والیبال ساحلی الف ایران در نخستین روز رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا موفق به شکست فیلیپین شد.

به گزارش ایران ورزشی، رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا از امروز (سه‌شنبه) به میزبانی پوکت آغاز شد و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت. در این رقابت‌ها ۲۳ تیم شرکت دارند که در مرحله گروهی در هشت گروه (هفت گروه سه تیمی و یک گروه دو تیمی) به مصاف یکدیگر می‌روند.

در نخستین روز این رقابت‌ها هفت مسابقه برگزار شد و دو نماینده ایران از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف حریفان خود رفتند.

در گروه  G، تیم ملی ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی-علیرضا آقاجانی) با فیلیپین دو بازی کرد و ۲ بر یک این تیم را شکست داد.

ملی‌پوشان ساحلی در ست نخست ۲۱ بر ۱۹ نتیجه را به حریف فیلیپینی واگذار کردند، اما در ست‌های دوم و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۸ این تیم را شکست دادند و به نخستین پیروزی خود در این رقابت‌ها دست یافتند.

در گروه A نیز تیم ایران سه (سینا شوکتی-مجتبی آرو) با تایلند یک روبرو شد و دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۷ مغلوب میزبان این رقابت‌ها شد.

در نخستین روز این رقابت‌ها تیم ایران دو (بهمن سالمی-ابوالحسن خاکی‌زاده) استراحت داشت و این تیم از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه فردا (چهارشنبه) به وقت تهران به مصاف استرالیا دو می‌رود.

در دومین روز این رقابت‌ها همچنین تیم میرزاعلی و آقاجانی با تایلند دو بازی دارد و تیم سوم ایران (سینا شوکتی-مجتبی آرو) استراحت خواهد داشت.

در دیگر مسابقات روز نخست تیم‌های قطر، استرالیا، ژاپن و استرالیا برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.