دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

از کسب عنوان بهترین هافبک آسیا واقعاً خوشحالم

بشار رسن: افتخار می‌کنم در پرسپولیس رکورددار شدم

بشار رسن: افتخار می‌کنم در پرسپولیس رکورددار شدم

ناصرقراگزلو/ بشار رسن به هر قمیتی که شده در پرسپولیس ماند و حداقل اینکه یحیی او را تا فینال آسیا و پایان نیم فصل اول لیگ برتر در اختیار خواهد داشت. رسن دیرتر به تمرینات پرسپولیس اضافه شد اما در بازی اول در ترکیب اصلی قرار گرفت و نمایش نسبتاً خوبی هم ارائه کرد. او که اخیراً به عنوان بهترین هافبک لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا شناخته شده با انجام بازی مقابل سایپا به باشگاه صدتایی‌های پرسپولیس راه یافت. اتفاقی که تاکنون برای بازیکنان خارجی پرسپولیس رخ نداده است. بشار رسن که به اردوی تیم ملی کشورش دعوت شده است دیروز در تمرین تیمش حاضر شد و قرار است امروز راهی کشورش شود و حدود 9 روزی از تمرینات پرسپولیس دور خواهد بود. گفت و گوی ما با رسن را می‌خوانید:
 
از بازی‌تان مقابل سایپا شروع کنیم. چند فرصت گل ساختید اما از هیچ‌کدام بهره‌ای نبردید؟
 در بازی مقابل سایپا فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و چهار پنج فرصت گلزنی هم خلق کردیم که تیر دروازه و بدشانسی و درخشش دروازه‌بان سایپا مانع پیروزی پر گل ما شد. در واقع اگر فرصت‌های گلزنی‌مان را تبدیل به گل می‌ساختیم با اختلاف چهار پنج گل سایپا را شکست می‌دادیم.
 
دو هفته هم لیگ به تعویق افتاد. از این مسأله چه تعبیری دارید؟
 بالاخره این مسأله برای همه تیم‌های باشگاهی هست و ما هم تابع آن هستیم.
 
بشار تو با بازی مقابل سایپا صدمین بازی خودت را به عنوان یک بازیکن خارجی انجام دادی و رکورد جالبی به عنوان بازیکن خارجی برای خودت ثبت کردی.
 بله از این مسأله خیلی خوشحالم و به خودم افتخار می‌کنم که به عنوان یک بازیکن خارجی موفق شدم رکورد 100 بازی را به نام خودم ثبت کنم و نامم را در تاریخ پر افتخار باشگاه پرسپولیس جاودانه سازم. پرسپولیس بزرگترین تیم ایران و آسیاست و خوشحالم در چنین تیمی توانستم موفقیتی بزرگ ثبت کنم.
 
تو در نظرسنجی ای‌اف‌سی بهترین هافبک اآسیا در این دوره انتخاب شدی. در این رابطه چه نظری داری؟
 از کسب این موفقیت خوشحالم و معتقدم موفقیت‌های فردی با کسب عنوان قهرمانی پرسپولیس در آسیا تکمیل می‌شود.
 
 برای بازی‌های بعدی چه روندی را پیش بینی می‌کنی. فکر می‌کنی قادر به کسب عنوان پنجمین قهرمانی متوالی هستید؟
 تیم ما و کادر فنی‌مان پتانسیل بالایی دارد. تیم ما ثابت کرده در سخت‌ترین شرایط بهترین نتایج را گرفته است و این بار هم با تجربیات موفق قبلی تلاش می‌کنیم که باز هم موفقیت‌های بزرگ دیگری را رقم بزنیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.